Matt Mitrione zawieszony za obraźliwą wypowiedź wobec Fallon Fox

Organizacja UFC zawiesiła Matta Mitrione po tym jak w poniedziałek w programie MMA Hour werbalnie skrytykował transseksualną zawodniczkę Fallon Fox.

„UFC było zdegustowane transfobiczną wypowiedzią Matta Mitrione podczas programu MMA Hour uważając ją za obraźliwe i całkowicie nie do przyjęcia. Właśnie to było powodem zawieszenia kontraktu, a cała sprawa ma zostać przebadana. UFC jest przeciwna jakimkolwiek uprzedzeniom w wobec społeczności homoseksualnej oraz transseksualnej i wymaga od wszystkich godnego jej traktowania.”

Mitrione powiedział kilka obraźliwych słów na temat Fallon Fox o której zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Mimo wszelkim stawianym przeszkodom na drodze zawodniczki, Fox otrzymała zgodę na walki z innymi kobietami (więcej o tym – tutaj). Matt Mitrione oraz jego zespół będą musieli się wypowiedzieć na temat całej sprawy.

Jak widać Mitrione dopadł pech ponieważ podczas UFC on FUEL TV 9 po pokonaniu przez KO Phila De Fries wykrzykiwał do Dana White’a, że należy mu się nagroda za nokaut wieczoru. Jak już dobrze wiemy skutek był odwrotny i Matt musiał obejść się smakiem. Wczoraj natomiast doszedł kolejny problem z zawieszeniem.

14 thoughts on “Matt Mitrione zawieszony za obraźliwą wypowiedź wobec Fallon Fox

 1. Być zawieszonym za mówienie prawdy to żaden wstyd. Zyskał w moich oczach.

  Natomiast widać, że dla UFC ten zawodnik jest do poświęcenia w imię dobrego PR. Nie wspieram ich swoimi pieniędzmi, więc nie sądzę, że powinienem ich krytykować – to ich firma i mogą robić co chcą. Sama decyzja nie powoduje zaskoczenia – w końcu niedawno dali szansę kolesiowi, który grał w gejowskim porno. Zatrudnili lesbijkę do ME.

  Choć sądzę, że w tak twardym środowisku sami sobie szkodzą.

 2. A Dana i Rogan to nie wyzywają. Ale widocznie tylko niektórym wolno. UFC jeszcze będzie coś na tym transie ugrać. Jest dużo kontrowersji wobec jego/jej osoby, a to się przekłada na oglądalność.

 3. Zgadzam się z przedmówcą. Może być dumny z tego co powiedział. I to przynajmniej z dwóch względów. Po pierwsze wszyscy już od jakiegoś dłuższego czasu strasznie się boją podpaść śrdowiskom LGBT. Ta sytucja urosła do takich absurdów, że zdarzaja sie sytuacje (na Zachodzie oczywiście) kiedy dzieci molestowane przez gejów mają problem aby otrzymać pomoc – bo prasa boi się pisac źle o gejach… Po drugie ma rację co do tego kim jest rzeczywiście Fox. Kuracja hormonalna, czy cokolwiek ten gość przeszedł, w sytuacji gdy trenuje zdecydowanie męski sport, niewiele zmienia. Zawsze będzie miał olbrzymią przewagę na 100% kobietami. I dopuszczenie go do walk (niezależnie od tego co myślimy o tranwestytach) jest pop prostu nieuczciwe wobiec innych kobiet

 4. oni maja duze problemy ze ZWIĄZKIEM KULINARNYM – to jest taka organizacja hotelarzy i innych wpływowych person, ktora strasznie sie na UFC uwziela. Nie wiem jak to w ogole mozliwe, ale ten związek ma jakies masaktyczne plecy i juz kilka razy sie UFC do tylka dobrali, a Dana White musial przepraszac i prostowac wiele rzeczy.
  Poprzedni problem UFC byl po tym jak Minotauro pojechal cos na temat pedalow. Pozniej Dana przepraszal, tlumaczyl, ze to Brazylijczyk, macho, ktory ma takie przekonania, ale UFC jako organizacja akceptuje pedziow i ich szanuje. Kolejny krok wyprostowania tej sprawy, to bylo danie szansy pedalowi – Dakota Cochrane o ile dobrze pamietam.

 5. @tofik

  Falon ma parówkę.

  Tylko wszytą – udaje to to łechtaczkę. No i sika przez to. Jajca mu wypatroszyli i hormony podali. Do tego plastyka skóry i jest taka udawana pochwa. Zrobili sztuczne cycki. I oto powstał… KOBIETA 🙂

  Tak to z grubsza wygląda.

 6. Jak się cieszę, że są jeszcze normalni ludzie na tym świecie. Mam na myśli Matta i moich komentatorow wyżej. Stop dewiacji jaka ostatnio jest modna. Mężczyzna albo Kobieta, nie ma nic pomiędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *