Matt Mitrione skomentował swoje wycofanie się z walki z Fedorem Emelianenko

mmajunkie.com

Matt Mitrione nie mógł stanąć do walki z Fedorem Emelianenko na gali Bellator 172 ze względu na problem z kamieniami nerkowymi.

Matt Mitrione napisał na swoim Twitterze, że powodem tego, że musiał wycofać się z walki były problemy z kamieniami nerkowymi. Mitrione miał również do powiedzenia kilka ostrych słów do tych, którzy twierdzą, że udawał lub po prostu bał się walczyć.

Walka została odwołana około godziny 15:00 lokalnego czasu po tym jak Mitrione wciąż zmagał się z kamieniami nerkowymi. Prezydent Bellatora Scott Coker powiedział na konferencji prasowej po gali, że Mitrione nie czuł się najlepiej przez cały tydzień, ale Coker sądził, że było to spowodowane nerwami, a jego team uznał to jako niestrawność. W piątek podczas ważenia, Mitrione powiedział Cokerowi, że poczuł „ukłucie” po boku, ale to nie było nic poważnego.

W sobotę Matt musiał być zabrany do lekarza, a potem konieczne było pozostanie w szpitalu. Emelianenko powiedział, że około godziny 13:00 domyślił się, że coś jest nie tak, ale wciąż miał nadzieję, że walka dojdzie do skutku.

2 thoughts on “Matt Mitrione skomentował swoje wycofanie się z walki z Fedorem Emelianenko

  1. Jak ktoś ma genetycznie kamienie to atak kolki nie zawsze jest sygnalizowany. Masz kamienie i nigdy nie wiesz czy będziesz miał spokój tydzień czy pół roku. Wiem, bo u mnie w rodzinie mają ten problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *