Mateusz Gamrot kolejnym zawodnikiem na karcie walk gali KSW 26

(fot. www.kswfoto.com)

Niepokonany na zawodowym ringu – z dwoma zwycięstwami na galach KSW – Mateusz Gamrot jest kolejnym zawodnikiem, którego będziemy mogli oglądać podczas marcowej gali KSW 26.

23-latek z Ankosu Zapasy Poznań to Mistrz Europy w grapplingu oraz dwukrotny Mistrz Świata w amatorskim MMA z 2012 i 2013 roku. Swoją pierwszą walkę dla Federacji KSW stoczył w czerwcu 2013 na gali KSW 23, gdzie pokonał przed czasem Mateusza Zawadzkiego. Drugi pojedynek „Gamer” stoczył we wrześniu zeszłego roku. Tym razem jego rywalem był utytułowany Anglik Andre Winner, który również nie sprostał utalentowanemu Gamrotowi. Trzecią walkę dla Federacji KSW i szóstą w karierze podopieczny Andrzeja Kościelskiego stoczy już 22 marca w Warszawie na KSW 26.

informacja prasowa

4 thoughts on “Mateusz Gamrot kolejnym zawodnikiem na karcie walk gali KSW 26

  1. No gamer , zarty zartami ale czas na kogos naprawde mocnego . Mam nadzieje ,ze nie dostanie jakiegos wypalenca ,czy kogos pod latwa wygrana. Jesli tak zrobia powinien palic ośke stamtąd. Mistrz Jetwuszko kontuzja, Gamrot go wyreczyl, jest najmocniejszy w tej wadze. Musi znac swoja wartosc i dac sie rolowac w tym cyrku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.