Masz kontuzję? Wpadnij 26 lutego na GA: Eliminacje

TENSIO oferuje diagnostykę oraz zabiegi z zakresu, terapii manualnej, kompleksowej terapii przeciw obrzękowej i kinesiotapingu. Więcej na stronie: www.plastrylimfatyczne.pl

Dzięki współpracy z TENSIO teraz każdy ma możliwość skorzystać z pomocy profesjonalnego rehabilitanta, który na co dzień wyprowadzał z kontuzji i urazów takich zawodników MMA, SF i BJJ jak: Robert Jocz, Paweł Nastula, Radek Turek, Zbigniew Tyszka, Kamil Umiński czy Tomek Mączka.

Można i warto przynieść ze sobą stare lub nowe badania RTG, USG, Rezonansy magnetyczne, Tomografie komputerowe z opisami lub bez i każde inne badania które mogą pomóc w diagnozie, zadawać pytania na temat dalszej swojej rehabilitacji oraz możliwości i metod rehabilitacyjnych.

Konsultacja wraz z doraźną, w razie potrzeby, terapią manualną czy kinosiotapingiem kosztuje jedynie 10zł ! Taka oferta tylko 26 lutego i tylko podczas zawodów.

Normalnie takie usługi kosztują 10 razy więcej, także to kolejny powód, oprócz ciekawych walk ;), dla którego warto 26 lutego wpaść na salę GOSIR w Konstancinie koło Warszawy na GA:Eliminacje 2011.

Taka okazja już się nie powtórzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *