Mark Hunt twierdzi, że został zmuszony do walki na UFC 209

Mark Hunt po raz kolejny dał upust swoim negatywnym emocjom związanym z całą organizacją UFC oraz zawodnikami, których uznaje za dopingowych oszustów.

W tym przypadku przed nadchodzącą galą UFC 209 oberwało się także rywalowi Marka, Alistairowi Overeemowi co do którego Hunt ma wątpliwości, czy nie stosuje dopingu. „Super Samoan” odrzucił dwie propozycje walki w proteście przeciwko polityce UFC, która według niego chroni zawodników stosujących doping. Tymczasem już w ten weekend Mark Hunt zmierzy się z Alistairem Overeemem i ma nadzieję na wygraną, chociaż stwierdził, że został zmuszony do tego pojedynku.

— Zostałem zmuszony do tego, by tutaj być. Powiedziano mi: „Jeśli nie weźmiesz tej walki będzie to wbrew twojej umowie.” Dlaczego więc moja rodzina miałaby cierpieć z powodu utraty mojej ciężkiej pracy? Oni zasługują na lepsze rzeczy w  życiu, ponieważ dałem się obijać, by być tutaj, więc dlaczego mieliby to teraz stracić? Nie zrobiłem nic złego, więc dlaczego mam być outsiderem? Ten drugi gosć jest facetem, który oszukuje. Wszyscy ci, którzy oszukują powinni być wystawieni na widok publiczny z podpisem – „Ten facet jest oszustem. Nie powinno go tutaj być.”

— Nie chciałem znaleźć się w takiej pozycji, ale nie dali mi wyboru. Co miałem zrobić? Przychodzisz do pracy i walczysz ze sterydowymi oszustami. Jak byś się czuł przegrywając z tymi gośćmi? To jest porażka, ponieważ jeśli przegrywasz, to przegrywasz. Nie otrzymujesz z tego żadnych korzyści. To powinni być najlepsi zawodnicy na świecie, a nie najlepsi oszuści na świecie lub goście chowający się za lekarzami. Powodem dla którego to zrobiłem jest to, że będzie to wzór dla rzeczy, które się wydarzyły.

Poniżej wypowiedź Marka Hunta na powyższy temat oraz odpowiedź Alistaira Overeema na zarzuty o stosowanie dopingu.


2 thoughts on “Mark Hunt twierdzi, że został zmuszony do walki na UFC 209

  1. Wkurwia juz ten Hunt. Powinni banowac jego wypowiedxi, tak jak i Aldo, Werduma, Woodleya i Bispinga.
    Pol zycia przewalczyl w Pride, gdzie towar wstrzykiwalu sobie galonami. A terazma juz obiekcje i mu nic nie pasuje. Albo chce poprawic sobie kontrakt i renegocjowac stawki. Albo dostal konkretna propozycje od Rizin i chce byc zwolniony z UFC jak najszybciej. Oby przegral..

  2. Uwielbiałem Marka, duzy sentyment za K-1, ale już mam gościa tak samo naprawdę dosyć. Nie ma kontuzji i nie walczył od lipca bo zamknął się w domu, rozpaczał i żalił się światu jaki jest poszkodowany, … no i biedak został k*rwa zmuszony do walki. To ukazuje, jak bardzo brakuje rozumu Huntowi. Dzieki takim nazwiskom jak Lesnar – UFC jest tak potężne, a do tego miał możliwość otrzymać rekordowy zarobek w walce wieczoru na jubileuszowej UFC 200 .. wlasnie dzięki temu „oszustowi”. Kiedy UFC chce jak najbardziej uciszyć sprawę, to ten popapraniec wszędzie to nagłaśnia i chce toczyć sprawę w sądzie!

    A do tego mając 42 lata u schyłku kariery .. zorientował się, że zawodnicy biorą koks … po wieloletniej karierze w Japoni, walcząc dla K-1 i Pride. Mark musi mieć zabronione zabieranie się za myślenie, nie nadaje się do tego kompletnie.

    Kolejna kwestia … widać ewidentnie jak Overeem spadł, wygląda jak kiedyś w LHW, jednak kontrole zrobily swoje. Ale i tak słyszy, że jest oszustem.

    Oby Mark został ubity. Zakonczyl karierę, opłakiwał swój los w domowym zaciszu, bez dostępu do internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.