Mark Hunt i Déjà vu z wizą. Walka z Juniorem dos Santosem zagrożona

Zbierają się kolejne czarne chmury nad pojedynkiem Mark Hunt vs. Junior dos Santos na UFC 160 ponieważ Hunt ma problemy z wizą.

Mark Hunt miał pojawić się na Memorial Day Weekend w Las Vegas lecz jeśli nie uda mu się wydostać z Nowej Zelandii jego pojedynek z JDS może być bardzo zagrożony i będziemy wtedy czekać na zmianę rywala dla Juniora.

Jest to bardzo niezręczna sytuacja dla wszystkich oraz dla samego Marka Hunta ponieważ jeśli nie stanie do walki z Juniorem dos Santosem, nie dostanie szansy na title shot’a. Zobaczmy jak całą sprawę skomentował sam „Super Samoan” na twitterze.

„Cóż, dzięki znajomemu idiocie zostałem aresztowany. Ponowne problemy na lotnisku z odmową. To było po raz ostatni. Tak się właśnie dzieje kiedy masz kumpli idiotów, ostatni pie***ony raz pomagam tym je***ym idiotom.”

Aktualizacja: Hunt powiedział, że to już drugi raz kiedy ma problemy z wizą spowodowane zaniedbaniem „dwóch głupich przyjaciół”. Wcześniej przytrafiło mu się to samo w 2002r. Dodał też, że UFC jest włączone w tą sprawę i będzie w samolocie do Las Vegas jeszcze tego wieczoru.

8 thoughts on “Mark Hunt i Déjà vu z wizą. Walka z Juniorem dos Santosem zagrożona

  1. super samoańczyk idzie po pas ! Będą grzmoty ! War Hunt! Chwila nieuwagi Juniora jak w walce z Cainem kiedy dostal solidnego cepa , w przypadku tego samego z Huntem skonczy sie tragicznie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.