Marcus Almeida vs Roger Gracie 2 i Gabriel Gonzaga vs Satoshi Ishii na Metamoris 7

Metamoris 7

W ostatnim czasie jest sporo zamieszania związanego z Metamoris, ale organizacja grapplingowa zamierza dalej kontynuować swoje turnieje.

Kolejnym takim turniejem będzie Metamoris 7, który zaplanowany jest na 17 lipca i na który zestawiono kolejne dwa ciekawe pojedynki. Obok takich pojedynków jak Matheus Diniz vs. Yuri Simoes, Ralek Gracie vs. Tim Spriggs oraz Gilbert Burns vs. Dillon Danis zobaczymy starcie Gabriela Gonzagi z Satoshi Ishii oraz arcyciekawy pojedynek między Marcusem Almeidą i Rogerem Gracie.

Zarówno Gabriel Gonzaga jak i Gilbert Burns są zawodnikami organizacji UFC i ich przeciwnikami będą odpowiednio Ishii i Danis. Gonzaga (17-10) i Burns (10-1) to kolejni zawodnicy UFC biorący udział w tym turnieju grapplingowym. Oprócz nich w Metamoris swoje umiejętności w parterze sprawdzali również m.in. Chael Sonnen, Josh Barnett, Rory MacDonald, Brendan Schaub, czy Jake Shields i jeszcze kilku innych. Twórca Metamoris, Ralek Gracie również wystąpi w turnieju przeciwko Timowi Spriggsowi i będzie to jego debiut w Metamoris.

Marcus „Buchecha” Almeida i Roger Gracie są jednymi z najbardziej utytułowanych zawodników BJJ i obaj zmierzą się na Metamoris po raz drugi. Pierwsza ich walka odbyła się na inauguracyjnym turnieju w październiku 2012 roku. Po bardzo wyrównanej walce, pojedynek zakończył się remisem po 20 minutach według reguł Metamoris, które mówią, że pojedynek może się zakończyć tylko poddaniem lub remisem.

Poniżej aktualna karta walk Metamoris 7 oraz zapowiedź video:

Marcus „Buchecha” Almeida vs. Roger Gracie
Gabriel Gonzaga vs. Satoshi Ishii
Gilbert Burns vs. Dillon Danis
Ralek Gracie vs. Tim Spriggs
Matheus Diniz vs. Yuri Simoes

Sekretna walka
TBA vs. TBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *