Mamed Khalidov w dziesiątce najbardziej utalentowanych zawodników.

(fot. sherdog.com / Jumana Totongi)

Zuffa ma ogromną kontrolę na rynku MMA, jednak wciąż są zawodnicy, którzy świetnie sobie radzą poza jej granicami. Portal mmanews.com stworzył listę najbardziej utalentowanych zawodników, którzy nie są związani z UFC. Wśród nich, co bardzo nas cieszy, znalazł się też Mamed Khalidov.

Autor podkreśla, że zawodnik KSW jest piekielnie niebezpieczny zarówno w stójce jak i w parterze. Polak zwyciężał w swojej karierze 23 razy i tylko raz o jego wygranej zadecydowali sędziowie. Większość przeciwników pokonywał przed upływem końcowego czasu. Pochodzący z Czeczenii zawodnik ma na swoim koncie takie nazwiska jak Matt Lindland, James Irvin, Jorge Santiago czy Igor Pokrajac.

Jakie będą dalsze losy Mameda dowiemy się w listopadzie na nadchodzącej gali KSW 17.

Poniżej lista pozostałych zawodników obdarzonych największym talentem.

1 Alistair Overeem

2 Eddie Alvarez

3 Pat Curran

4 Nate Marquardt

5 Hector Lombard

6 Marlon Sandro

7 Patricio Freire

8 Shinya Aoki

9 Joe Warren

10 Mamed Khalidov.

16 thoughts on “Mamed Khalidov w dziesiątce najbardziej utalentowanych zawodników.

 1. No no, w końcu Mamed pojawił się w rankingu najbardziej utalentowanych zawodników MMA. Pojawił się w rankingu gdzie jest wielka gwiazda mówię tu oczywiście o numerze 1 czyli Alistair Overeem 🙂 bardzo mnie to cieszy :)) absolutnie na to zasłużył.
  Pozdrawiam

 2. Overeem to raczej najbardziej przereklamowany zawodnik mma aniżeli utalentowany 🙂 Przecież ten wielki mistrz K-1 dostawał baty w stójce od Werduma(!), zawodnika który z wszystkich czołowych ciężkich ma prawdopodobnie najsłabszą stójkę. Overeem ani nie potrafi walczyć z kontry ani pracować prostymi, a to rzekomo stójka jest jego stylem bazowym 😀 Cóż za talent 😀

 3. Overeem moze i nie ma jakiegoś wielkiego talentu, ale na pewno ma zapał do pracy i wszystko co ma zawdzięcza ciężkiemu treningowi.
  @vale tudo jeśli widziałeś w walce z Werdumem „baty” , jakie niby Fabricio sprawił Overeemowi to radze wymienić okulary na mocniejsze.Najbardziej przereklamowanym zawodnikiem z kolei jest twój idol Brock Lesnar.

 4. nie przesadzajcie z Lesnarem , to czemu w 2 walkach z wysoko ocenienem Mirem totalnie go dominował i zniszczył,Pudzianem raczej nie jest bo nie poddał sie z Carwinem a widzieliscie jak było,z Cainem dopiero sędzia przerwał,ma tylko słabszą stójkę i uwalnienie się w złych sytuacjach,w dodatku jest typem co weszedł w MMA i walczył z najlepszymi oprócz pierwszej walki,może jest przereklamowany ale nie ma co porównywać go do Pudziana

 5. Overeem’a nie mogło zabraknąć w takim zestawieniu. Pytanie czy powinien być nr. 1 ^^
  Mamed Khalidow vs Anderson Silva było by bardzo interesującym pojedynkiem, w którym postawił bym na Mameda 🙂 Silva to już nie ten wiek, a jeżeli by doszło do walki to jeszcze kilka latek by mu przybyło 😉

 6. logan:
  Ty jesteś moim idolem a nie Brock 😀 Mogłem się tego spodziewać że odpiszesz na mój komentarz i będziesz bronił swojego „obijacza kelnerów”. Gdy Werdum przycisnął Overeema w stójce swoimi chaotycznymi atakami twój idol się gubił i nie wiedział co robić 😀 Taka prawda, obejrzyj jeszcze raz i oceń obiektywnie jakim Alistair jest nadmuchanym mistrzem K1 😀

 7. @vale tudo bo ty wogóle bardzo spostrzegawczy jestes 🙂 Werdum przycisnął Overeema w stójce haha mocne – widać mylisz pojęcia, albp walki nie widziałeś – Werdum chaotycznie wymachiwał rękami, po chwili zaraz sie kładąc, bo wiedział jakby dalej sie to skończyło.
  Nadmuchany mistrz k-1? A to niby co ma znaczyć? Jesteś zwykłym hejterem i tak bardzo nienawidzisz Alistaira , że obojętnie z kim i jakby nie wygrał i tak byś pisał takie brednie jak teraz.
  ps. Być może niedługo dojdzie do walki Twojego idola Lesnara z Overeemem to zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał

 8. [vale tudo]to powinno Cie zainteresować 😉
  Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy „Demolition Man” jest już jedną nogą w UFC. Czekamy tylko na formalne podpisanie kontraktu pomiędzy Alistairem Overeemem a Zuffą. Pierwszą walkę w tej najbardziej prestiżowej federacji na świecie stoczy z Brockiem Lesnarem 10 listopada na UFC 140 w Toronto w Kanadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *