Main event gali Affliction III ogłoszony!

W dniu dzisiejszym doszło do oficjalnego potwierdzenia main eventu gali Affliction III. Tom Atencio potwierdził dzisiaj długo oczekiwaną walkę pomiędzy aktualnym mistrzem WAMMA, Fedorem Emelianenko, a Joshem Barnettem. Długo zapowiadana walka będzie miała miejsce w Honda Center, w Los Angeles. Do gali dojdzie 1 sierpnia 2009 roku.

Było bardzo dużo rozmów na temat walki dwóch w/w zawodników. Jednakże nie chcieli ze sobą walczyc, z powodu przyjaźni jaką nawiązali walcząc współnie w organizacji PRIDE FC. Aktualnie są dwoma najlepszymi zawodnikami wagi ciężkiej w organizacji Affliction, i nie ma innego wyjścia z sytuacji, niż walka o pas WAMMA.

6 thoughts on “Main event gali Affliction III ogłoszony!

  1. FEDOR BY KO IN 1 runda. :D:D Josh ma za słaba stójkę ( choć w porównaniu do fedora technicznie jest lepszy ale technika to nie wszystko a w ogóle jeśli się mówi o Fedorze ) a do parteru na pewno nie da rady sprowadzić Fedora. Z całym szacunkiem dla Josha jest wielkim zawodnikiem ale Fedor go zmiecie z powierzchni ziemi nie pocą się. Czekam jeszcze na wielki COME BACK CROCOP’A WAR CROCOP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *