Aoki-Ribeiro, Filho-Manhoef potwierdzone na DREAM.10

Zawodnicy wagi lekkiej Shinya Aoki, i Vitor Ribeiro, oraz zawodnicy wagi średniej Paulo Filho i Melvin Manhoef zostali ustawieni na galę DREAM.10, do której dojdzie 20 lipca, w Saitamie. 2 w/w walki zostały ogłoszone dzisiaj zaraz po zakończeniu gali DREAM.9.

Aoki (20-4), początkowo miał stoczyc walkę rewanżową z mistrzem Dream wagi lekkiej Joachimem Hansenem, lecz zawalczy z świetnym grapplerem Vitorem „Shaolin” Ribeiro, który ostatnio zaliczył udanych powrót do MMA, po ponad 1,5 rocznej przerwie wygrywając na gali DREAM.8 z Katsuhiko Nagatą.

Filho (16-1) były mistrz wagi średniej WEC, postara się wrócic do starej formy, po ostatnim bardzo słabym występie w walce z Chaelem Sonnenem(11.2008r) w walce z świetnym stójkowiczem Melvinem Manhoefem, który wygrał 6 z 7 ostatnich swoich walk w MMA.

DREAM dodało również walkę w kategorii lekkiej pomiędzy Katsunori Kikuno i Andre Amade.

3 thoughts on “Aoki-Ribeiro, Filho-Manhoef potwierdzone na DREAM.10

  1. Oj aż szkoda mi biednego Filho, myślałem, że na początek dostanie od „żółtych braci” kogoś na pożarcie, a tu coś takiego. Choć jeśli sprowadzi Manhoefa na ziem, to wygra walkę bez większych problemów. W każdym razie pozycja obowiązkowa dla fana MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *