Lyoto Machida vs. Chael Sonnen na gali Bellator w nowym Jorku

Bellator

Starcie półciężkich w rozpisce czerwcowej gali.

Jak podała wczoraj stacja ESPN a następnie zostało to potwierdzone przez władze organizacji, podczas kolejnej gali Bellator w Nowym Jorku dojdzie do walki Lyoto Machidy (25-8, 16-8 w UFC) z Chaelem Sonnenem (31-16-1, 7-7 w UFC).

Machida rozstał się z największą organizacją MMA na świecie w zeszłym roku będąc po dwóch z rzędu wygranych w rywalziacji z Erykiem Andersem i Vitorem Belfortem. W debiucie w klatce Bellatora, podczas gali na Hawajach, 40-letni Brazylijczyk pokonał Rafaela Carvalho.

Sonnen walczy w okrągłej klatce znacznie dłużej, bo już od początku 2017r. W zeszłym roku Amerykanin brał udział w 8-osobowym turnieju wagi ciężkiej. W ćwierćfinale Chael pokonał Quintona Jacksona, ale w półfinale musiał uznać wyższość Fedora Emelianenko.

Gala Bellator, która odbędzie się 14 czerwca będzie drugim w historii eventem tej organizacji w Madison Square Gardem. Pierwszy raz organizacja dowodzona przez Scotta Cokera zawitała tam przy okazji gali oznaczonej numerem 180, wówczas w walce wieczoru Sonnen pokonał Wanderleia Silvę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *