Leszek Krakowski vs Alfie Davis kolejną walką KSW 45 w Londynie

Znany z występu na pierwszej gali KSW w Londynie, Leszek Krakowski (11-1, 5 KO, 3 Sub) powróci do klatki największej organizacji MMA w Europie na KSW 45: The Return to Wembley, 6 października w Londynie. Rywalem Polaka w kolejnym starciu w wadze lekkiej w The SSE Arena, Wembley będzie widowiskowo walczący Anglik, Alfie Davis (10-2, 5 KO, 2 Sub).

Bilety na KSW 45 do kupienia w serwisach eBilet.pl oraz axs.com.

Krakowski po raz pierwszy pojawił się w KSW na gali w KSW 32: Road to Wembley, gdzie dość niespodziewanie wypunktował jednego z najlepszych lekkich na Wyspach, Andre Winnera. Następnie elblążanin miał wystąpić na KSW 34 w Warszawie, ale z walki wyeliminowała go kontuzja dłoni. 32-latek po raz kolejny do klatki wszedł na KSW 36, gdzie zmierzył się z fenomenalnym Kleberem Koike Erbstem. Polak musiał uznać wyższość japońskiego specjalisty od parteru pod koniec pierwszej rundy. Ostatnio powrócił jednak na zwycięską ścieżkę i dzięki temu po raz kolejny dostanie szansę w KSW.

Alfie Davis to niezwykle utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia ze słynnego London Shootfighters. 26-latek ma już za sobą występy w cenionych organizacjach Bellator MMA i Cage Warriors, gdzie wygrywał szybko i efektownie. Anglik ma na koncie aż siedem zwycięstw przed czasem, a jego specjalnością są fenomenalne i niestandardowe kopnięcia, którymi odprawił aż 3 rywali. W ostatnich dziewięciu pojedynkach Alfie wygrywał ośmiokrotnie i zawsze prezentował w klatce nie tylko świetne umiejętności, ale i spektakularny styl walki.

Na KSW 45: The Return to Wembley Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Oprócz nich naprzeciw siebie staną Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk staną w przyszłości naprzeciw siebie w boju o pas kategorii średniej. Rękawice skrzyżuje nieobliczalny Popek Monster i europejska supergwiazda, Erko Jun. W KSW zadebiutuje też Akop Szostak, a jego rywalem będzie niepokonany Anglik, John Smith.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *