Leon Edwards rywalem Petera Sobotty na gali UFC w Londynie oraz dwie inne walki tej karty

Dokładnie za 100 dni UFC wróci do Londynu w Anglii, a przy tej okazji organizacja ujawniła dzisiaj pierwsze trzy walki, które pojawią się na gorącej karcie walk.

Bilety na galę UFC Fight Night 127 Londyn, która odbędzie się w sobotę 17 marca 2018 r. W The O2 Arena, zostaną udostępnione do sprzedaży w piątek, 2 lutego za pośrednictwem AXS i Ticketmaster. Przy ostatniej wizycie UFC w Londynie, bilety zostały wyprzedane w niespełna 30 minut.

Dokładnie trzech brytyjskich zawodników zostało dziś potwierdzonych karcie walk, aby wejść do Oktagonu przy okazji organizacji dziesiątej gali UFC w stolicy Anglii.

Topowy prospect Leon „Rocky” Edwards (14-3 Birmingham, Anglia), będzie starał się zdobyć swoje piąte zwycięstwo z rzędu przed swoją publicznością, gdy spotka się z Peterem Sobottą (17-5-1 Balingen, Niemcy). Ze zwycięstwami nad takimi zawodnikami jak Albert Tumenov, Vicente Luque i Bryan Barberen, 26-letni Edwards doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zwycięstwo może umieścić go w  top 15 wagi półśredniej. Dla urodzonego w Polsce Sobotty, wygrana powiększyłaby serię zwycięstw do trzech, cementując jego pozycję w wyższych partiach dywizji 170 funtów.

Do londyńskiej karty dołącza także szkocki półciężki Paul Craig (9-2 Coatbridge, Szkocja), który spotyka niepokonanego rosyjskiego prospekta, Magomeda Ankalaeva (9-0 Machaczkała, Rosja). Craig, pochodzący z Airdrie w Szkocji, będzie chciał odbić się od dwóch porażek w starciu z kolejnym artystą nokautów jakim jest Ankalaev, który dołączył do UFC po trzech wygranych przez KO / TKO.

Trzeci reprezentant Anglii walczący w wadze ciężkiej Mark Godbeer (13-3 Bridgewater, Anglia) również powróci do akcji 17 marca przeciwko nowicjuszowi w UFC Dmitrijowi Poberezhetsowi (24-5-1, 1NC Obwód lwowski, Ukraina). Godbeer, który walczył ostatnio na UFC 217: Bisping vs St-Pierre w zeszłym miesiącu, będzie chciał zgarnąć trzecie zwycięstwo z rzędu, walcząc po raz pierwszy w stolicy Anglii. Poberezhets tymczasem ma nadzieję na udany debiut w UFC mając na koncie 11 zwycięstw przez KO/TKO w pierwszych rundach. Możemy się spodziewać, że Ukrainiec będzie szukał szybkiego finiszu, który mógłby zasmucić angielskich fanów.

W nadchodzących tygodniach poznamy kolejne pojedynku tej gali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *