Ladies Fight Night zawojuje Poznań już w najbliższy weekend!

Już 8 kwietnia, w sobotę, odbędzie się piąta gala żeńskiej organizacji sportów walki Ladies FIght Night. Galę „Five Points” w Sali Ziemi MTP obejrzy 1500 gości. Transmisję live z wydarzenia będzie można śledzić na stronie internetowej i Facebooku organizacji. Nie zabraknie gości specjalnych i szybkich samochodów, w końcu wydarzeniu będą towarzyszyły największe targi motoryzacyjne w Polsce. Ceremonia ważenia odbędzie się w piątek o godz.17:00.

Gala Ladies Fight Night „Five Points” będzie debiutem organizacji w Wielkopolsce. Ladies Fight Night to pierwsza i jedyna w Europie żeńska organizacja sportów walki, która na polskim rynku zadebiutowała w grudniu 2015 roku galą w Łodzi. W zeszłym roku LFN gościło w Łodzi, Warszawie i Karpaczu. Rok 2017 otwiera galą w Poznaniu podczas targów Motor Show.

Już w sobotę w klatkoringu LFN zobaczymy 11 pojedynków w formule K-1 i MMA tylko i wyłącznie kobiet. Podczas poznańskiej gali obok najbardziej utalentowanych zawodniczek z Polski zobaczymy też fighterki z Czech, Węgier, Finlandii, Niemiec, Brazylii i Litwy. Z karty walk wypadła niestety Francuzka. Valerie Domergue, która miała zmierzyć się z Katarzyną Biegajło, w ostatnim tygodniu przygotowań doznała kontuzji łokcia i musiała wycofać się z walki. Nową przeciwniczką Biegajło będzie pochodząca z Litwy Anželika Petkevičiūtė, która zadebiutuje w zawodowym pojedynku MMA. Warto jednak dodać, że w amatorskim rekordzie zawodniczki nie ma ani jednej porażki!

Wielkopolskę reprezentować będą dwie zawodniczki klubu Kohorta Poznań a w walce wieczoru pilanka Katarzyna Lubońska skrzyżuje rękawice z Brazylijką Nubią Nascimento. Przypomnijmy, że w listopadzie 2015 roku podczas KSW 33 Lubońska przegrała pojedynek z inną Brazylijką Ariane Lipski. Jak sama mówi, walka z rodaczką Ariane będzie dla niej okazją do odegrania się. Walka wieczoru podczas piątej gali LFN na pewno dostarczy fanom MMA sporą dawkę sportowych emocji!

Zanim zawodniczki zobaczymy w klatkoringu, na żywo będzie można je spotkać w piątek podczas oficjalnej ceremonii ważenia, która odbędzie się na targach Motor Show o godz. 17 w hali nr 5 na stoisku Ladies Fight Night. Relację z ważenia oraz sobotnią galę będzie można śledzić live na Facebooku i stronie internetowej organizacji www.lfn.com.pl

Wśród gości specjalnych gali Five Points pojawią się m.in. Piotr Stramowski, Bracia Collins, Drużyna Mistrzów i Jacek Chrzanowski, główny projektant supersamochodu o nazwie Syrma Hypersport Concept. Nie zabraknie też znanych i lubianych zawodników. Oprócz dziewczyn z LFN Team, które będą dopingować walczące na gali koleżanki, podczas przerwy będzie można również zrobić sobie zdjęcie z Marcinem Wrzoskiem, Bartłomiejem Kurczewskim czy Piotrem Strusem i Arturem „Kornikiem” Sowińskim, którzy będą komentować galę. W roli prowadzących niezastąpieni Łukasz „Juras” Jurkowski i Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Więcej na www.lfn.com.pl

KARTA WALK Ladies Fight Night „Five Points”, 8.04.2017.

MMA
57 kg: Katarzyna Lubońska (4-2-0) vs Nubia Nascimento (2-2-1)

K-1 50 kg: Hanna Gujwan (2-1-0) vs Natalia Leciejewska (0-0-0)
K-1 56 kg: Małgorzata Dymus (4-3-0) vs Meryem Uslu (42-10-1)
MMA 52 kg: Sylwia Juśkiewicz (5-4-0) vs Liudmila Pylypchak (2-3-0)
K-1 78 kg: Paulina Bieć (1-0-0) vs Mary Anne Kieper (1-0-0)
MMA 61 kg: Katarzyna Sadura (2-2-0) vs Suvi Salmimies (6-3-1)
K1 63,5 kg: Kamila Bałanda (10-1-0) vs Marta Gusztab (1-1-0)
MMA 61 kg: Talita De Oliveira (4-1-0) vs Irena Racz (4-6-2)
K-1 56 kg: Judyta Rymarzak (5-1-0) vs Lucia Krajcovic (19-8-0)
MMA 57 kg: Katarzyna Biegajło (1-0-0) vs Anželika Petkevičiūtė (0-0-0)
K-1 67 kg: Agnieszka Szmitowska (0-0-0) vs Angelika Szczepańska (0-0-0)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.