Kułak z pasem mistrzowskim, porażka Kornika

Minionego wieczory udany powrót do MMA zaliczył Krzysztof Kułak. Częstochowianin walczył w Irlandii na gali Celtic Gladiator 5, jego przeciwnikiem był Stephen Rice a stawką tego pojedynku był pas mistrzowski organizacji Celtic Gladiator. Kułak zwyciężył przez techniczny nokaut, okładając Rice’a ciosami w parterze. Wyjazd do Irlandii nie był z kolei szczęśliwy dla Artura Sowińskiego, który zaliczył drugą porażkę z rzędu. Tym razem Polak po regulaminowym czasie walki, musiał uznać wyższość Artema Lobova, który został wskazany przez sędziów jako zwycięzca pojedynku.

5 thoughts on “Kułak z pasem mistrzowskim, porażka Kornika

  1. brawo Krzysiek, zawsze lubiłem Modela, teraz walka z kimś średnim na KSW a po ewentualnej wygranej war z Materlą!
    a jeśli chodzi o Kornika, wstyd panie Sowiński, takie wpadki nie powinny zdarzać się klasowym zawodnikom!

  2. Team Kornika wystosował protest o unieważnienie walki… Kto ją widział wie, że wygrał ewidentnie. 2 z 3 sędziów punktowych było z obozu przeciwnika Artura. Cofam wczorajsze słowa do naszego lekkiego, obejrzałem walkę dopiero dzisiaj

  3. Fredix – po pamiętnej walce z amatorką tatuażystką na gali UFCC Krzysiek na zawsze przejdzie do historii MMA jako wielki wojownik spadkobierca wojów z pod Grunwaldu! Dziś nikt nie może go już krytykować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *