KSW Extra 2 – President Cup już w styczniu!

(fot. facebook KSW)

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej różnymi zawirowaniami Federacja KSW wraca z organizacją gal KSW Extra. Druga odsłona w nowej formule – 29 stycznia w Ełku na Mazurach. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Ełku, Pan Tomasz Andrukiewicz.

W imprezie udział weźmie czternastu zawodników z Polski i zagranicy. Zobaczymy dwie walki ekstra. W walce wieczoru zmierzą się triumfatorzy turniejów KSW, Antoni Chmielewski i Brazylijczyk Vitor Nobrega. Dla popularnego „Chmiela” będzie to drugi pojedynek w nowej kategorii wagowej, do osiemdziesięciu czterech kilogramów. Nobrega, który na co dzień trenuje w Portugalii wraca na ring KSW po porażce jaką odniósł na gali numer trzynaście, gdzie decyzją sędziów przegrał walkę o pas Międzynarodowego Mistrza KSW z Krzysztofem Kułakiem.

W drugim pojedynku umiejętności zaprezentuje znany z występu w turnieju na czternastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”, zawodnik Silesian Cage Club Katowice, Artur Sowiński.

Oprócz walk ekstra odbędzie się również ośmioosobowy turniej w kategorii półśredniej, do siedemdziesięciu siedmiu kilogramów. Walk w tej kategorii wagowej jeszcze nigdy nie oglądaliśmy na imprezach organizowanych przez Federację KSW, a więc liczymy na atrakcyjne, pełne emocji konfrontacje. Finałowa walka odbędzie się na gali KSW15, dziewiętnastego marca. W tej chwili jedynymi potwierdzonymi fighterem są Aslambek Saidov i Robert Radomski.

One thought on “KSW Extra 2 – President Cup już w styczniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *