KSW 33: Tomasz Drwal vs. Aziz Karaoglu

Tomasz Drwal

Do hitowo zapowiadającej się rozpiski duet Kawulski&Lewandowski, dorzucił świetne starcie.

Niedawno w programie Puncher ogłoszono pojedynek stulecia w Polskim MMA, Michał Materla vs. Mamed Khalidov na KSW 33.

Dziś włodarze KSW wrzucili do sieci informację o kolejnym pojedynku. Z racji, że gala odbywa się w Krakowie, nie mogło zabraknąć Tomka Drwala.

Tomasz Drwal (21-5-1) zawalczy z bardzo mocno uderzającym Azizem Karaoglu (8-6).

Dla Tomka będzie to druga walka pod banderą KSW. W pierwszej walce stoczył bardzo wyrównany i zacięty pojedynek z obecnym mistrzem Michałem Materlą, przegrywając 5 sekund przed końcem przez T.K.O.

Niemiec ostanie 2 walki w KSW wygrał bardzo szybko, najpierw odprawił Piotra Strusa, a następnie ofiarą został Jay Silva (obu przez nokaut).

 

6 thoughts on “KSW 33: Tomasz Drwal vs. Aziz Karaoglu

  1. Tak się zastanawiam czy przez walkę z Materlą notowania Drwala spadły aż tak bardzo że wielu ludzi aziza widzi jako faworyta, a jeszcze nie tak dawno większość ludzi było pewnych że pojedzie Materle a później Mameda.

  2. Nie chodzi mi o Ciebie tylko przeglądając internet da się wyczytać że sporo osób twierdzi że nie da rady, a mi chodzi o to czy ta walka była aż tak słaba że totalnego wymiatacza za jakiego wielu go uważało nagle nawet z jednowymiarowym azizem może mieć tak ciężko, choć nie powiem sam kibicuje mu bardzo długo i zawiodłem się bardzo oglądając walkę z Materlą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *