KSW 20: Znani przeciwnicy Błachowicza i Pudzianowskiego

KSW przed chwilą ogłosiła rywali dla Polaków na nadchodzącą galę KSW 20. Przeciwnikiem Jana Błachowicza będzie Houston Alexander (13-8). Były zawodnik UFC wygrywał z takimi zawodnikami jak Keith Jardine, Alessio Sakara czy Rameau Thierry Sokoudjou. Amerykanin ma na swoim koncie osiem porażek, jednak przegrywał z nie byle kim: Thiago Silva, Jamesem Irvin czy ostatnio z Gilbert Yvelem, który go znokautował w marcu tego roku. Z kolei przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego będzie mający 195cm i 115kgChristos Piliafas (4-1). Pochodzący ze Stanów zawodnik swoją karierę nieudanie rozpoczął w 2010 roku, a następnie zanotował 4 wygrane z rzędu i to wszystkie zakończone przez TKO. Czy Polacy sprostają wyzwaniu włodarzy KSW dowiemy się 15 września w Ergo Arenie na gali KSW 20 „Symfonia walki”

13 thoughts on “KSW 20: Znani przeciwnicy Błachowicza i Pudzianowskiego

 1. Obawiam się, że Błachowicz popłynie co do przeciwnika Pudzianowskieego to sądzę, że jest on odpowiednio dobrany ma wyglądać ale ma nie być dewiantem by nie skatować Pudziana który ma robić jak najdłużej show i kasę dla Kompromitacji Sztuk Walk.

 2. Janek dla mnie zawsze będzie mega przeciętniakiem a pudzian teraz powinien zasłużenie przegrać i przestać chrzanić że buduje forme i że się rozwija. Rozwija to mi się papier w kiblu ;P

 3. Do sblade, stary mialem dzisiaj ciezki dzien w pracy, ale dzieki Bogu jest piatek, Twoj komentarz z papierem polamal mnie na miejscu 🙂 🙂
  Houston- ktos dobrze napisal w czasie przeszlym, teraz to przecietniak, ktory pewnie pije piwo po pracy, a kontrakt na walke od ksw traktuje jak skarb.
  Przeciwnika Pudziana nie kojarze, ale Grek bo kryzys i pewnie walczy za 1/4 gaży 🙂 coz ciecia kosztow sa wszedzie 🙂

 4. miło to czytać 😛 ale pudzian to celebryta i cham

  gość lubi być w centrum uwagi i nie umie przegrywać z honorem a wg. hasło typu jakie raz powiedział no jeszcze 2 lata i moge z Fedorem… no kur.. jasne … chory człowiek o przerośnietych ambicjach w swoich bicach

 5. Pudzian podeślij link do Twoich sparingów w USA-pośmiejemy się razem…
  Teraz jak Fiodor jest na emeryturze sportowej to możesz z nim zagrać w reklamie Mercedesa będziesz mu samochód ciągnął na szelkach.

 6. Ten grek zniszczy pudziana, lecz jeżeli walka skończy się decyzją to pan z grecji zostanie oszukany jak thomson. Co chodzi o Janka to niezły zawodnik ale sędziowie też trochę pomagają(walka z mirandą-remis lub lekka przewaga mario).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.