KSW 20 : przygotowania Kamila Walusia

 

„Druga walka Kamila Walusia na KSW i druga z debiutującym w formule MMA zawodnikiem. Tym razem naprzeciw „Amstaffa” stanie były piłkarz, gwiazda zabrzańskiego Górnika – Jacek Wiśniewski”

10 thoughts on “KSW 20 : przygotowania Kamila Walusia

  1. nastepny wiejski festyn, najwiekszej polskiej (europejskiej) organizacji. Jesli naprawde chcecie aby KSW bylo szanowana organizacji zaproscie Cro Copa albo Bonarskyego aby sprawdzili umiejetnosci polskiej 'elity’

  2. „k” Waluś go położy ciosami z góry, a potem nakryje go brzuchem i udusi będzie to nowa technika „FAT STOMACH CHOKE”, z pewnością w tej walce zobaczymy wiele „SOCCER KICKS” oraz nowość potrójny „FLYING KNEE” nawiązujący do piłkarskiej żonglerki, podobno będą też jakieś czary z działu „cuda ma kiju”, otóż wytatuowany amstaf ożywi się i będzie podgryzał kostki piłkarza w pozycji „50/50”, ja i moja rodzina z Kanady już wykupiliśmy pakiet „KSW Family PPV” czekamy z niecierpliwością,podobno Marcin P. podjął strajk głodowy bo zarządał możliwości oglądania KSW.Z uwagi na to, że w areszcie śledczym nie ma wolnych telewizorów chodzą słuchy ,że podobno detektyw Rutkowski ma go eskortować do ERGO Areny.Przy okazji sprawdzić czy złoto Amber Gold nie jest zakopane pod ringiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *