KSW 20 : konferencja i ważenie przed galą

Poniżej wyniki oraz materiał wideo z ważenia, które odbyło się wczoraj na sopockim molo.

Christos Piliafas (114.5kg) vs Mariusz Pudzianowski (117.2kg)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
Houston Alexander (92.5kg) vs Jan Błachowicz (92.7kg)

Rodney Glunder (103.8kg) vs Marcin Różalski (103kg)
Karl Knothe (107kg) vs Karol Bedorf (109.4kg)
Rafał Moks (76.8kg) vs Borys Mańkowski (76.9kg)
Jacek Wiśniewski (105kg) vs Kamil Waluś (115kg)
Paul Reed (70kg) vs Anzor Azhiev (70kg)

15 thoughts on “KSW 20 : konferencja i ważenie przed galą

  1. Normalnie „dream team”…żałość liczyłem, że możę chociaż Cipek zawalczy np w rewanżowej walce z Cyborgiem lub Pudzian dostanie kogoś konkretniejszego (chociażby z nazwiska) ale dla ksw (z premedytacją z małych liter) to za wiele Houston Alexander dla Błachowicza to maksymalny maks jak widać…szarość przeciętność zaściankowość żałość nawet lokalnie. Zdziwią się ci oszuści którzy wypromowali gale na i tak nie mającym od początku wystąpić Jeronimo, a zachłanność na PPV ich pogrąży i dobrze! Sądzę, że to był klasyczny strzał w kolano.

  2. Dokładnie też tak uwazam. zachłannośc ich zgubi.. Jak ludzie oszukują i nie wiedzą kiedy przestać.. to zawsze się to źle kończy..Jakos mi ich nie będzie żal.. i tak nie chcą rozsławić mma w polsce tylko PPV i kasa kasa

  3. z le bannerem nie oszukiwali… zobacz sobie bloga jego na youtube jak trenuje do walki z różalem 3 party są, co do ppv to mnie śmieszą takie gadki że drogo 30zł qrwa mac wez sobie 2 kumpli na chatę dajcie po 10zł i macie, jedyny minus to słaba obsada a bd przeciwnicy polaków, nie wliczajac anzora.

  4. Kamson
    weź się zainteresuj jakie ma skutki PPV, zauważ że już nawet mecze naszej beznadziejnej kadry piłkarskiej są w PPV. Ludzie mają prawo i powinni wymagać. Jak w KSW chcą dostawać kase za oglądanie to my możemy oczekiwać zawodników godnych oglądania, a walke wieczoru mamy z ludźmi o rekordach 4-2 i 4-1. Jak ktoś lubi show bo to akurat mamy, piłkarze, siłacze- to niech kupuje. A ci co się interesują MMA płacić za to nie powinni bo moim zdaniem to pokazuje, że nie mają pojęcia o mma tylko chcą zobaczyć jeden wielki freak show.

  5. jak nie chcesz placic to wejdziesz na neta i tam oblukasz prosta alternatywa…. co do kadry to tvp 1 bd na 90% transmitowac kolejne mecze i co śmieszne do stołu zasiada telewizja trwam by wykupic np mecz poslka anglia, i niema znaczenia kto walczy w walce wieczoru a jak zawalczy jesli bd dobre walki i show to bd udana gala oceniajcie po gali nie przed,,,,,……

  6. Ja myśle o poziomie sportowym. Emocje mogą być, show jak pisałem może być ale poziomu sportowego za dużego nie będzie. Mówi się o Błachowiczu jakoby mógł walczyć w UFC- prawda jest taka, że nie mógłby. A reszta? Jest kilku niezłych zawodników ale ogólnie rewelacji nie ma.

  7. po 1 to ko Janek mu na łep wyjebie i do 2 lat bd w stanach masz to jak w banku w znaczącej organizacji pozatym juz sie nim interesują raz to mowił ale nie było nic oficjalnego i nie powiedział jaka organizacja wiec jak nie wiesz sie poprostu nie udzielaj tak bd najlepiej

  8. ja napisałem, że nie ma szans na UFC a Ty odpisałeś „dlaczego Janek nie mógłby”, przy czym nie używasz żadnych znaków interpunkcyjnych, więc nie tak łatwo jest czytać ze zrozumieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.