KSW 18 – Zapowiedź

Płock , 25 lutego, 2012.

27 thoughts on “KSW 18 – Zapowiedź

 1. 1.jest dwóch nieoficjalnych rywali dla różala, tylko nie wiadomo który?
  Albo Todd Duffe albo Peter Graham. Także poprzeczka wysoko zarzucona dla różala, jeden z nich będzie jego rywalem na 90%.

  2.Dla janka też są przymiarki, pod jednego zawodnika ale nie wiem szczegółów.

  3.na ksw 18 ma walczyć irokez podobno !

  Trochę za ciężkich przeciwników dają różalowi, co innego jak by tą drugą walkę do końca stoczył i wygrał, albo w drugije rundzie by ją zakończył, wtedy można by mu dać kogoś takiego pokroju, no ale w dalszym ciągu nie wiadomo co potrafi różal, pokazał że jest twardy, pokazał że w parterze nie da się poddać jak najman czy saleta, pokazał że nie unika wymiany zarazem łątwo go trafić, kondycja myślę na wysokim poziomie bo to bartnik zasapał się, i jeszcze w parterze znaczny progres, nawet poddać by umiał w tym momencie.
  Różal na 12 jednostek treningowych 8 z nich to parter łącznie z zapasami.

 2. Różal – pajac i szatanista ale napewno da dobre show i walke i nawet troche go lubie.

  Kornik – ostatnio tak zajebal irokezowi ze mu kredki z plecaka sie wysypaly ,wiedzialem ze skonczy sie pajacowanie wkoncu i irokez bedzie musial troche pokory nabrac bo juz wkurwial mnie.Pozatym Kornik spoko chłopak i trzymam kciuki za niego.

  Irokez – nie wiem w czym on ma ta wage przeciez on ma 0 miesni bez sensu chyba sie pogniewal z ciezarami.

  Błachowicz – kelner.

  Ogolnie ksw to gowno denerwuja mnie juz ci pajace kawulski i ten drugi zepsuli najlepsza walke a dalej bawia sie w szol tylko ze teraz sobie znalesli inna sensacje Rożala.

 3. No ciekawie ile osób da pstryczek w nos ściemniaczom z KSW i oleje tą ich śmieszną galę. Znowu Ci sami zawodnicy, znowu pewnie będą przekręty. Jak dla mnie na maxa się spalili po ostatniej gali.

 4. Dla mnie również ksw już nie istnieje i jest skończone absolutnie, a Różal to śmiech na sali a nie zawodnik MMA chyba tymi dziarami na twarzy ma przyciągnąć widzów, a nie swoimi walkami. Różal popłynął na zasadach K1 z Saletą więc tym bardziej co z nie go za fighter MMA?!?…żałość widać że ksw nie ma już pomysłu, na pohybel przekrętom!

 5. nie przemawiają do mnie takie zapowiedzi gal.. no ale jak widac własciciele tej „organizacji” stawiaja na sztucznie podkręcane „show” a nie na poziom sportowy gal. Zreszta Thompson juz powiedzial wszystkim czym jest KSW.. dodawac nic nie trzeba

 6. Jak Jerome będzie walczył z Rożalem to po 1 na pewno go pokona (chyba, że znowu się komuś karty sędziowskie pomylą)a po drugie chyba wtedy zaczekam z bojkotem do jeszcze następnej gali 😀

 7. Maciej: Różal – pajac i szatanista ale napewno da dobre show i walke i nawet troche go lubie.Kornik – ostatnio tak za***** irokezowi ze mu kredki z plecaka sie wysypaly ,wiedzialem ze skonczy sie pajacowanie wkoncu i irokez bedzie musial troche pokory nabrac bo juz w***** mnie.Pozatym Kornik spoko chłopak i trzymam kciuki za niego.Irokez – nie wiem w czym on ma ta wage przeciez on ma 0 miesni bez sensu chyba sie pogniewal z ciezarami.Błachowicz – kelner.Ogolnie ksw to gowno denerwuja mnie juz ci pajace kawulski i ten drugi zepsuli najlepsza walke a dalej bawia sie w szol tylko ze teraz sobie znalesli inna sensacje Rożala.

  Cholera dobry komentarz,o Irokezie najlepsze. Ale się pośmiałem hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *