Konkurs na projekt logo Częstochowskiego Klubu Walki „Horda”

Horda Częstochowa
Horda Częstochowa

Częstochowski Klub Walki „Horda” liczy na Waszą pomoc i kreatywność drodzy użytkownicy Fight24!

„Horda” jest młodym, ale szybko rozwijającym się klubem w którym trenują najlepsi zawodnicy z Częstochowy i okolic, szlifując swoje umiejętności w Kickboxingu, MMA, BJJ, Judo i Zapasach.

Klub nie posiada własnego logo/herbu dlatego zwraca się do Was o pomoc w jego zaprojektowaniu. Jeśli nie jest Wam obcy Photoshop lub inny program graficzny i macie ciekawy pomysł oraz chęci, to do dzieła! Co do tematyki, to nie ma konkretnych wymagań, jednak warunkiem jest zawarcie w logo/herbie elementów patriotycznych nie objętych ochroną znaków i symboli.

Projekt może być wysłany w dowolnym formacie graficznym, jednakże logo, które zostanie wybrane powinno być przesłane w formacie wektorowym.

Termin do przesyłania prac to 15 marca. Wszelkie projekty jak i pytania prosimy nadsyłać na adres [email protected] .

Każdy projekt jest mile widziany, a na zwycięzcę konkursu czeka bon w wysokości 200zł w sklepie www.fightershop.com.pl . Dziękujemy z góry za wsparcie i wszystkie przesłane projekty!

logo fightershop

2 thoughts on “Konkurs na projekt logo Częstochowskiego Klubu Walki „Horda”

  1. 200zl? Jeszcze w 'formacie wektorowym’? Dobre sobie he he! Niedlugo beda szukali tutaj sprzataczek za 3 zl za godzine, a co! Pewnie dowiedzieli sie ile kosztuje logo u grafika.. Cwaniaczki! Miras O. dawal wyklady w czestochowie z marketingu pt. jak szukac jeleni, znaczy.. pasjonatow za psie piniondze?’ 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *