Konkurs – do wygrania podwójne zaproszenia na galę MMA Attack 2

Redakcja portalu Fight24.pl wraz z federacją MMA Attack serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na galę MMA Attack 2. Gala ta obędzie się już w najbliższy piątek 27 kwietnia w Katowickim Spodku. Szczegóły konkursu oraz trzy pytania konkursowe w rozwinięciu.

Zapraszamy

Pytania konkursowe:

1. Proszę podać nazwiska dwóch zawodników biorących udział w pierwszej gali MMA Attack, którzy w czerwcu 2010 roku w Gdyni zmierzyli się w walce między sobą.

2. Kto był zwycięzcą ww. starcia?

3. Proszę podać ilu byłych zawodników federacji UFC, stoczy walki na gali MMA Attack 2 i kto to będzie.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy nadsyłać drogą mailową na adres [email protected] do środy do godziny 21:00, w temacie wiadomości wpisując „MMA Attack 2” a w dalszej treści podając swoje: imię i nazwisko oraz tzw. „nick”. Wyniki zamieszczone zostaną w środę ok. godziny 21:30, wówczas laureaci zostaną również drogą mailową poinformowani o zwycięstwie w konkursie oraz sposobie odebrania biletów.

Oboje zwycięzców wyłonimy drogą losowania. Uprzejmie prosimy, aby udział w konkursie brały tylko te osoby, które faktycznie mają możliwość dotrzeć do Spodka w dniu 27.04.2012.

 

Gala MMA Attack 2 rozpocznie się o godzinie 18:30.

5 thoughts on “Konkurs – do wygrania podwójne zaproszenia na galę MMA Attack 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *