Konferencja z Jerome Le Bannerem odwołana


(fot. www.fighters.com)

Za KSW/Facebook

Ważna informacja! Niestety, ale dzisiejsza konferencja zostaje odwołana ponieważ Jerome Le Banner nie mógł przylecieć do Polski z przyczyn osobistych. Od razu pragniemy uciąć wszelkie spekulacje i powiedzieć, że walka Marcina Różalskiego z gwiazdą światowego K-1 odbędzie się! O nowym terminie konferencji będziemy informować niebawem.

8 thoughts on “Konferencja z Jerome Le Bannerem odwołana

  1. Prawdę mówiąc nawet się nie zdziwiłem za bardzo jak to przeczytałem. Do walki pewnie też nie dojdzie bo Le Bannerowi koszerna wyciągnie że podczas II WŚ jego dziadek nie bronił Żydów. A tak serio to KSW osmiesza się takimi zapowiedziami walk i konferencji do których nie dochodzi.

  2. Będzie ta walka, a to, że nie przyleciał to pewnie mu się nie chciało szopek, żeby lecieć podpisać kontrakt z jakąś śmieszną federacją*. Jerome, to chłop, który lubi zarabiać bijąc się (boks,mma,k1,tajski,pro wrestling), jedno dnia walczy w Tajskim, następnego wygłupia się na ringu w Japonii w Pro Wrestlingu. Jak może z siebie małpkę robić dla Japońców, to i pewnie chętnie obije Rożala (no chyba, że karty sędziowskie się pomylą). Co nie zmienia faktu, że bardzo lubię tego zawodnika i uważam go za jednego z najlepszych zawodników K-1 na Świecie (oczywiście z czasów jego dobrej formy).

  3. Sprostowanie do sprostowania KSW: Jerome Le Banner będzie na konferencji prasowej w przeciwieństwie do swojego rywala Marcina Różalskiego, który nie dotrze na konferencje z powodów osobistych (choruje na świnkę). Oczywiście należy uciąć wszelkie spekulacje jakoby walka się nie odbyła w Polsce. Więcej informacji podamy w dniu walki.

  4. Oby sędziowie się nie pomylili jak Le Banner znokautuje Rózala… to juz by bylo przegecie:D hehe jesli dojdzie do walki to ja obejze ale dopiero w necie zeby im ogladalnosci nie podnosic bo dla mnie KSW jest juz spalone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *