Konferencja prasowa przed „The Contender Asia: Season 2”

 

W siedzibie głównej Ministerstwa Turystyki Malezji w Kuala Lumpur odbyła się konferencją prasowa przed drugim sezonem „The Contender Asia”, którą poprowadziła Honorowa Minister Turystyki, YB Dato’ Seri Ng Yen Yen. Malezja wywalczyła prawo do bycia gospodarzem dla drugiego sezonu reality show dotyczącego muay thai, „The Contender Asia”.

Muhd Shah Azmi, manager Osys Group of Companies z siedzibą w Malezji wygłosił poruszającą mowę o tym, jak dumny się czuje z powodu, że jego kraj dostał szansę aby być gospodarzem programu, a przy okazji promocji kultury i dzidzictwa Malezji na świecie.

Riaz Mehta, Producent wykonawczy „Contender Asia” zaprezentował prasie szczegółowe korzyści z bycia gospodarzem „Contender Asia”, zarówno pod względem promowania turystyki, a także plany budowy sali dla zawodników „Contender Asia” w Kuala Lumpur.

Gospodarz i mentor „Contender Asia”, Stephan Fox dyskutował o podróży 16 ambasadorów muay thai, którzy przybędą do Malezji z pięciu kontynentów, aby walczyć o tytuł „Contender Asia” i tym samym dążyć do realizacji swoich marzeń i nadziei. Fox mówi: „Marzenia czasem mogą stać się wyzwaniani, ale to przecież dla tych wyzwań żyjemy.

Honorowa minister, Dr. Ng Yen Yen wygłosiła mocną mowę w podziękowaniu każdemu, kto przyczynił się do tego, aby „Contender Asia” odbył się w Malezji i przyrzekła pełne wsparcie ze strony rządu Malezji. Malezja to naprawdę piękny kraj, pełen narodowych skarbów oraz ciepłych i przyjaznych ludzi. Wszyscy w Malezji czekają z niecierliwością na drugi sezon „Contender Asia.”

„Contender Asia” zacznie się 31 lipca i będzie transmitowany na AXN od października. Szanuj wszystkich, nie bój sie nikogo znów stanie się światowym hitem. „Contender Asia: Season 2” wprowadzi świat do Malezji i Malezję do świata.

3 thoughts on “Konferencja prasowa przed „The Contender Asia: Season 2”

 1. Lista uczestników:

  Malaipet Team Diamond (Tajlandia)
  Paulo Balicha (Szwajcaria)
  Bernard Radin (Malezja)
  Faizal Ramli (Malezja)
  Kit Copen (USA)
  Duane Bang Ludwig (USA)
  Jordan Watson (UK)
  Marco Pique (Holandia)
  Pak Wing Heung (Hong Kong)
  Rafi Zouhier (Hiszpania)
  Levin Artem (Rosja)
  Eli Madigan (Australia)
  Marcus Oberg (Szwecja)
  Bakhulule Baai (Afryka)
  Saro Presti (Włochy)
  Cedric Muller (Francja)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *