Konferencja KSW 18 : Różalski vs Le Banner

9 thoughts on “Konferencja KSW 18 : Różalski vs Le Banner

  1. Może i MMA ale oni napewno nie bedą walczyć w parterze bo nie umieją 🙂 Za dużo dysproporcja klas obu zawodników Jerome Le Banner to legęda K1. Różal powinem wejść do ring i powiedzieć że to pomykła i dowidzenia(dla własnego zdrowia)!!!

  2. Zauważmy jedno, z gali na gale bilety sprzedają się coraz gorzej, spójrzmy ile jeszcze wolnych jest biletów – fakt jest jeszcze trochę czasu + karta walk nie jest wystawiona cala, – ale wydaje mi się że i tak zostaną im bilety 🙂 i to coraz więcej…

  3. Jabol, Tiger istnieje nadal nie zauważyłeś, że puszka różni się od tej wcześniejszej edycji? Afera z Tigerem skończyła się tym, że teraz są 2 napoje – Tiger sygnowany przez Michalczewskiego i Black, czyli dawny Tiger w czarnej puszce z wizerunkiem… tygrysa ;).

  4. @Ridge Dałnie, kur Różala rusek obalił cepami ostatnio i wygrałt ylko przez jego niefortunna kontuzję. To co Le banner będzie z nim robił w stójce (chwila refleksji)… No włśnie. Jerome ma młotek w łapie i urwie mu głowe. WYdaje m isie bardzo,że Rozal bedzie probowałobalić i przelezec/ewentualnie średni lub słaby gnp) i do decyzji sędziów. Chyba że wyłapie prawego i po walce 🙂 I nie jestem hejtem bo szanuje go,ale nie widzę go w ogóle.

  5. Francuz to juz dziadek i nie ten sam zawodnik…. Zerknijcie na jego ostatnio walke z judoka tym samym co fedor ostatnio walczyl… Niby ma mlota w reku a judoka go lal po pysku w parterze… Takze Rozal jak najbardziej ma szanse…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *