Komentarze Karoliny Kowalkiewicz i Claudii Gadelhy po walce na gali UFC 212

Karolina Kowalkiewicz Facebook

W pojedynku wagi słomkowej kobiet na gali UFC 212 zwyciężczynią została Claudia Gadelha, która pokonała Karolinę Kowalkiewicz i utrzymała swoją pozycję numer jeden w rankingu.

Po walce przyszedł czas na podsumowania i jako pierwsza komentarz po pojedynku dała Claudia Gadelha, która pogratulowała polskiej zawodniczce za poziom do jakiego doszła.

— Ostatecznie, kiedy my zawodnicy się zestarzejemy, będziemy mogli opowiadać swoim wnukom o swoich pojedynkach i będziemy dumni z tego z jakimi ludźmi zmagaliśmy się w tych walkach. Każda walka czyni cię nie tylko lepszym zawodnikiem, ale również lepszym człowiekiem i to jest moim celem w świecie MMA: móc ewoluować, nauczyć się wierzyć, poprawiać swoje umiejętności, budować, reformować i pomagać. Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy traktują ten sport poważnie i dziękuję za walkę z tą, która tak traktuje ten sport. Gratulacje Karolina Kowalkiewicz!! Piękna zawodniczka!!

Dzisiaj, kiedy emocje powoli opadają, Karolina Kowalkiewicz napisała na swoim Facebooku komentarz dotyczący walki i odczucia związane z przegraną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *