KOK WORLD GP 2014 w Gdańsku

Jedna z najsłynniejszych marek światowego Kickboxingu i walk na zasadach K-1 Rules, King of King’s powraca do Polski. Wkrótce, bo już 17-go października w Gdańsko-Sopockiej hali Ergo Arena, największe gwiazdy światowego K-1 i Kickoxingu będą walczyć podczas gali

KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK!

Światowe turnieje KOK Grand Prix są jednymi z najwyższej klasy i jakości wydarzeń, gromadzących światowego formatu zawodników, oraz najbardziej oddanych tej sztuce walki fanów. Wszystkie wydarzenia mają miejsce tylko w największych arenach. Taki event, kibice obejrzą w Ergo Arenie.

Wieczorem 17-go października kibice Sztuk Walki będą mieć niezapomnianą okazję obejrzenia prawdziwego Króla z Królów, wyłonionego z turnieju z najsilniejszymi światowymi sławnymi z Polski, Holandii, Niemcy, Anglii, Italian i Ukrainy.

Dodatkowo w 12-stu super walkach wystąpią najsławniejsi zawodnicy Sportów Walki na świecie, którzy wejdą do ringu skłonni do udowodnienia kto jest Najlepszym z Najlepszych. Najbardziej utytułowani polscy fighterzy, będący „Legendami Polskiego Kickboxingu” staną przeciwko najsilniejszym rywalom ze świata. Nie zabraknie także kobiecych pojedynków i honoru Gdańska i Polski bronić będą także panie.

Wielkie walki, ogromne emocje, niezapomniane widowisko, adrenalina – to wszystko zobaczycie na turnieju KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK!

Dziś rusza sprzedaż biletów eBilet.pl : http://www.ebilet.pl/szukaj.php?tid=15143&t=t&ref=hot

Więcej informacji o nadchodzącym wydarzeniu na www.kokfights.com

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.