Glover Teixeira i Phil Davis wyrazili chęć walki

Do tej bardzo ciekawej walki może dojść pod koniec roku ponieważ obaj zawodnicy wyrazili chęć stoczenia pojedynku.

Pojedynek w wadze półciężkiej między byłym pretendentem do tytułu – Gloverem Teixeira, a bardzo dobrym zapaśnikiem – Philem Davisem byłby bardzo emocjonujący. Serwisy Combate.com oraz Lowkick MMA poinformowały, że obaj panowie zgodzili się na walkę.

Glover Teixeira (22-3) w ostatnim pojedynku mierzył się z mistrzem dywizji Jonem Jonesem na UFC 172. Niestety dla Teixeiry ta walka zakończyła się porażką przez decyzję i położyła się plamą na świetnym rekordzie bowiem Glover był niepokonany przez osiem lat.

Phil Davis (12-2, 1 NC) również w ostatniej walce na tej samej gali zaliczył porażkę, a jego pogromcą był Anthony Johnson. Davis ma jednak za sobą zwycięstwa z Wagnerem Prado, Vinny Megalhaesem oraz Lyoto Machida.

Na chwile obecną nie jest jeszcze znane miejsce oraz data gdzie mogłaby odbyć się ta walka, chociaż prawdopodobna jest gala UFC 179, która odbędzie się 27 października w Rio de Janeiro. Jej walką wieczoru ma być starcie Jose Aldo z Chadem Mendesem.

6 thoughts on “Glover Teixeira i Phil Davis wyrazili chęć walki

  1. Nie lubie stylu Davisa jest dla mnie po prostu nudny – nie mam nic przeciwko wrestlerom ale Phil już przesadza z LnP i wkurzyłem się na nie zasłużone zwycięstwo nad dragonem … podsumowując GO GLOVER 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.