Kluby testują Rave i RavE Cover z Berserk Labs

SFD

Marka Berserk Labs, której ambasadorami są m.in. Artur Sowiński i Roman Szymański, uruchomiła akcję, w której stworzyła klubom sportowym możliwość przetestowania jej najnowszych produktów okołotreningowych.

Mowa o Rave i RavE Cover. Oba suplementy projektowane były od podstaw z nastawieniem na zawodników sportów wydolnościowych ze szczególnym uwzględnieniem zawodników sportów walki.

Rave jest niepompującym suplementem przedtreningowym stworzonym dla świadomych i wymagających sportowców, którzy nie uważają, że dobra przedtrenenigówka musi mocno „kopać”. Poprawia koncentrację i zwiększa wytrzymałość, nie generując przy tym „wystrzału energetycznego” i nie skutkując potem tzw. „zjazdem”.

Na co dzień Rave stosują m.in. Artur Sowiński, Roman Szymański i Marcin Wójcik, którzy potwierdzają, że doskonale nadaje się na trening, sparing a nawet walkę.

RavE Cover to kompleksowa potreningówka, która w swoim składzie zawiera wszystko co potrzeba do solidnej regeneracji po wysiłku. Została zaprojektowana tak, by hamując katabolizm mięśniowy, jednocześnie zwiększać aktywność procesów anabolicznych. Formułę wysokiej jakości protein (WPC,WPI,WPH) i węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania uzupełniają m.in. dodatek elektrolitów wspierany przez substancje o działaniu adaptogennym takie jak: różeniec górski i fosfatydyloseryna.

RavE Cover szczególnie przypadł do gustu kulturyście/trenerowi Adamowi Adamskiemu, który chwali ją za skład i Marcinowi Wójcikowi, który cały czas stosuje RavE Cover w aktualnych przygotowaniach do walki z Tomkiem Narkunem.

Kluby które do tej pory wzięły udział w teście to m.in. Silesian Cage Club Katowice, BJJ Next Level Opole, KSW Ofensywa, Boksterier Team Stargard, BJJ Panther Nowogard, Sportowy Białystok Team, Akademia Walki Częstochowa, WarDogs Lubliniec, GŁD Team Piła, Przemol Boxing Team, K.O.Zak Gorzów Wielkopolski, Berserkers Team Barlinek, Opolski Klub Bokserski Odra.

Lista klubów jest cały czas otwarta.

Z Berserk Labs można kontaktować się poprzez fanpage na Facebooku

https://www.facebook.com/BerserkLabs/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *