Khaos Williams ekspresowo kończy Abdula Razaka Alhassana na UFC Fight Night 183

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Pojedynek co-main event gali UFC Fight Night 183 zapowiadał się na walkę, która może się zakończyć przed czasem, ale chyba niewielu spodziewało się, że starcie Khaosa Williamsa z Abdulem Razakiem Alhassanem zakończy się tak szybko i w tak spektakularny sposób.

Khaos Williams (11-1 MMA, 2-0 UFC) zrobił dokładnie to, do czego został powołany w walce przeciwko innemu uderzaczowi Abdulowi Razakowi Alhassanowi (10-3 MMA, 4-3 UFC), pokonując go przez nokaut po jednym brutalnym ciosie po zaledwie 30 sekundach walki na UFC Apex w Las Vegas.

Nie ma zbyt wiele do omawiania w tej walce, ponieważ Williams wykonał praktycznie całą robotę w pierwszej akcji wyprowadzając mocny cios prawą ręką po którym Alhassan upadł jak ścięte drzewo.

Williams okazał się teraz zawodnikiem na którego trzeba uważać, ponieważ posiada nokautujący cios, który dał mu zwycięstwa w dwóch walkach w UFC. Należy wspomnieć, że jego dwie walki w UFC trwały zaledwie 57 sekund łącznie, a „The Ox Fighter” powiedział, że jest dumny z tego, co zaprezentował.

„To nic osobistego, to tylko kara”, powiedział Williams w swoim wywiadzie udzielonemu Michaelowi Bispingowi po walce. Czekałem, aż wejdę do telewizji i zrobię to. …Mam nadzieję, że z moim przeciwnikiem jest OK. Jeżeli ludzie będą spać na mojej walce, to lekarz ich obudzi.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *