Khabib Nurmagomedov wysłał tajemniczą wiadomość do Dana White’a: „Prześlij mi namiary”

UFC

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov odbył spotkanie z Lorenzo Fertittą, a następnie wysyłają do prezydenta organizacji Dana White’a wiadomość sugerującą możliwy powrót do rywalizacji.

Nurmagomedov jest obecnie w stanie quasi-emerytury. Po jego zwycięstwie przez poddanie nad Justinem Gaethje na UFC 254 w październiku ubiegłego roku, „Orzeł” powiedział, że zamierza zawiesić rękawice na kołku po obiecaniu swojej matce, że nie będzie już walczyć. Jednak prezydent UFC Dana White przez ostatnie pół roku próbował nakłonić Nurmagomedova do stoczenia choćby jeszcze jednej walki, ale póki co bezskutecznie. Nurmagomedov nie oddał jednak jeszcze pasa wagi lekkiej i wciąż czyni aluzje, że mógłby wrócić do Oktagonu, jak np. po spotkaniu z White’em w Las Vegas, choć ostatnio wszystko wskazywało na to, że wkrótce na dobre zakończy karierę.

W środę rano, Nurmagomedov dał kolejną wskazówkę w mediach społecznościowych, że może faktycznie wrócić do rywalizacji. Mistrz zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie z byłym współwłaścicielem UFC, Lorenzo Fertittą, sugerując, że on i White mogą dojść do porozumienia w kwestii nowej umowy.

„Dobrze było cię zobaczyć Lorenzo. @danawhite prześlij mi namiary”

Oczywiście musimy pamiętać, że są to media społecznościowe, więc Nurmagomedov mógł po prostu trollować wszystkich, publikując to zdjęcie i tekst. Spotkanie z nim i Fertittą na pewno miało miejsce, ale to nie znaczy, że będzie w stanie zawrzeć umowę na powrót. Z drugiej strony, fakt, że Fertitta zaangażował się w sprawę jest zdecydowanie dobrym znakiem, ponieważ w przeszłości wielokrotnie wkraczał do akcji, gdy White i UFC nie byli w stanie dojść z kimś do porozumienia. Choć Fertitta nie jest już jednym z większościowych właścicieli UFC, wciąż ma wpływ na organizację i kilka następnych dni lub tygodni może być bardzo ciekawych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *