Khabib Nurmagomedov przedstawia powód dla którego odrzucił ofertę udziału w The Ultimate Fighter z Conorem McGregorem

Chris Unger/Zuffa LLC

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov wyjaśnił, dlaczego odrzucił możliwość wzięcia udziału w The Ultimate Fighter przeciwko Conorowi McGregorowi.

Prezydent UFC, Dana White, ujawnił niedawno, że organizacja miała w planach zestawienie Nurmagomedova i McGregora jako trenerów wznawianej serii show The Ultimate Fighter. UFC nie wyprodukowało żadnego sezonu TUF od dwóch lat, ale organizacja zasygnalizowała, że przywraca reality show, a White i matchmakerzy UFC szukają trenerów. Nurmagomedov i McGregor stworzyliby świetny sezon i wygenerowaliby dużą oglądalność będąc trenerami w tym programie.

Jednak White powiedział, że Nurmagomedov jest tym, który odrzucił pomysł stawienia czoła McGregorowi w TUF i w finale w którym tradycyjnie trenerzy walczą ze sobą. W nowym wywiadzie dla ESPN, „Orzeł” wyjaśnił, dlaczego powiedział „nie”.

„Ten The Ultimate Fighter z nim. To jest dla niego dobre zwrócenie uwagi. Nie chcę mu tego dawać. Nigdy mu tego nie dam, nawet gdyby dali mi 5 miliardów dolarów. Nawet jeśli dadzą mi UFC  na własność, nigdy tego nie zrobię. To jest dla niego dobre bo skieruje na niego uwagę.”

Nurmagomedov powiedział, że skoro pokonał już McGregora na UFC 229, nie jest już nim zainteresowany. Mistrz wagi lekkiej dał w przeszłości jasno do zrozumienia, że ma nadzieję na super walkę z Georgesem St-Pierre’em, zanim przejdzie na emeryturę.

„Skończone. Wszystko jest skończone. 6 października (na UFC 229), skończyłem go i skończyłem wszystko, co jest z nim związane. Miałem nowe wyzwania – Dustin Poirier, teraz Justin Gaethje. Zobaczymy, kto będzie następny, ale nie sądzę, żeby to był Conor McGregor.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.