Kevin „Baby Slice” Ferguson o swoim ojcu w trakcie przygotowań do debiutu w Bellatorze

Bellator
Bellator

Syn Kimbo Slice’a, Kevin Ferguson Jr. ma podpisany kontrakt z Bellatorem i wkrótce zadebiutuje na gali Bellator 162.

Debiut Kevina odbędzie się 21 października i zmierzy się on z Rickiem Bingiem. „Baby Slice” będzie walczył w tej samej organizacji, co jego przedwcześnie zmarły ojciec i poniekąd będzie to kontynuacja tego, co robił Kimbo Slice. Zobaczmy jak Kevin Junior mówił o swoim ojcu podczas swoich przygotowań do nadchodzącej walki.

„Walka jest zdecydowanie w mojej krwi. Odkąd skończyłem 12 lat zawsze dołączałem do moich braci i sióstr i uczestniczyłem w walkach ulicznych.

Nigdy nie myślałem o nim jako o Kimbo Slice, on zawsze był dla mnie tatą. Nigdy nie czułem, że on był gwiazdą aż do jego śmierci. Nie było tak dokąd nie umarł po czym ludzie to zmienili i ja zdałem sobie wtedy sprawę jaki był wielki.”

Chociaż „Baby Slice” dopiero stoczy swoją zawodową walkę, to ma już doświadczenie w kilku pojedynkach amatorskich, a po jednym z nich został zauważony. W marcu tego roku na gali Warrior Nation XFA 12 znokautował w pierwszej rundzie Toma Brinka. Jego rywalem w zawodowej walce w wadze półśredniej będzie 36-letni Rick Bing, który również zaliczy swój zawodowy debiut na gali Bellator 162.

Kimbo Slice (5-2, 1 NC) stoczył w Bellatorze dwie walki wygrywając pierwszą z Kenem Shamrockiem pokonując go przez TKO w pierwszej rundzie. Druga walka z Dhafirem „Dada 5000” Harrisem zakończyła się zwycięstwem Kimbo Slice’a, ale po walce wykryto w jego teście środki dopingujące i wynik pojedynku zmieniono na nierozstrzygnięty. Z kolei Dada 5000 po tej walce trafił do szpitala w związku z zatrzymaniem akcji serca, mocnym odwodnieniem i niewydolnością nerek.

2 thoughts on “Kevin „Baby Slice” Ferguson o swoim ojcu w trakcie przygotowań do debiutu w Bellatorze

  1. heh masakra, poczulem sie… jak jakis wapniak stary :]
    Pamietam jak ogladalem Kimbo na YT, calkiem „niedawno”.. w sensie wtedy kiedy pojawily sie jego pierwszeo filmiki
    a tu juz chlop nie zyje i jest Kimbo junior.
    OMG! :]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *