Cub Swanson vs Doo Ho Choi dodane do rozpiski gali UFC 206

Do Ho Choi
sports.vice.com

Kolejny interesujący pojedynek dodany do rozpiski UFC 206.

Cub Swanson (23-7) zwyciężył w swoim ostatnim pojedynku Tatsuyę Kawajiriego przez jednogłośną decyzję podczas gali w Salt Lake City. Swanson jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, w organizacji UFC stoczył 11 walk z czego 8 wygrał oraz 3 razy musiał uznać wyższość rywala. W swoim bogatym dorobku posiada zwycięstwa z takimi zawodnikami jak: Jeremy Stephens, Dustin Poirier, Charles Oliveira oraz Ross Pearson. Przed występami w UFC walczył dla organizacji WEC.

Doo Ho Choi (15-1) jest niezwykle utalentowanym japońskim zawodnikiem, w swojej karierze tylko raz przegrał, lepszy od niego okazał się z Yusuke Kagiyama, który zwyciężył przez niejednogłośną decyzję na gali Deep: Cage Impact 2010 in Osaka. Po wielu zwycięstwach dla organizacji Deep zawodnik został zakontraktowany przez UFC, gdzie jak na razie stoczył 3 walki i wszystkie rozstrzygnął przez nokaut, kolejno z Juanem Puigiem, Samem Sicilią oraz Thiago Tavaresem .Japończyk dwa razy dostał bonus za występ wieczoru. W przeszłości stoczył również jedną walkę dla rosyjskiej organizacji M1-Global.

Gala UFC 206 odbędzie się 10 grudnia w Toronto w hali Air Canada Centre. W walce wieczoru o pas wagi półciężkiej zmierzą się po raz drugi ze sobą Daniel Cormier oraz Anthony Johnson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *