Kayla Harrison szybko skończyła Kaitlin Young na 2022 PFL 6

Kayla Harrison po raz kolejny zmierza do playoffów aktualnego sezonu dzięki szybkiemu zwycięstwu nad Kaitlin Young na gali 2022 PFL 6.

Dwukrotna mistrzyni PFL Kayla Harrison jest o krok bliżej do trzeciego tytułu po tym, jak odniosła zwycięstwo w głównym pojedynku gali 2022 PFL 6 w Overtime Elite Arena w Atlancie. W piątek na drodze Harrisona stanęła Kaitlin Young, ale nie była w stanie stawić większego oporu.

To był dominujący występ Harrison (14-0) w ostatniej walce sezonu regularnego w harmonogramie PFL, która szybko rozprawiła się z Young (12-13-1).

Już po minucie pierwszej rundy Harrison wdrożyła swoją dominującą grę w grapplingu i powaliła Young mocnym obaleniem. Olimpijka zaczęła pracować z kontroli bocznej, szukając prób poddań. Kilka sekund później Harrison przeszła za plecy i zaczęła sypać ciosami na głowę Young. Sędzia ostrzegł Young, aby odpowiadała na ataki, ale jej pozycja nie poprawiła się i wkrótce nastąpiło zatrzymanie.

Kayla Harrison pokonała Kaitlin Young przez TKO (uderzenia) – runda 1, 2:35

„Celem jest wyjście i dominacja, czasami po prostu to czujesz” – powiedziała Harrison podczas wywiadu po walce.

Harrison wygrała swoją pierwszą walkę w tym sezonie, zdobywając trzy punkty po jednogłośnej decyzji w walce nad Mariną Mokhnatkiną na 2022 PFL 3 w Arlington w Teksasie. Harrison pierwotnie miała zmierzyć się w piątek z byłą mistrzynią Bellatora Julią Budd, ale została ona zastąpiona przez Young po wycofaniu się z walki.

Zdobywając sześć punktów za piątkowe skończenie w pierwszej rundzie, Harrison wchodzi do playoffów za Larissą Pacheco, która również zdobyła sześć punktów na tej samej gali.

W pierwszej rundzie playoffów wagi lekkiej kobiet, która odbędzie się w sierpniu w Londynie, Pacheco zmierzy się z Oleną Kolesnyk, a Harrison z Martiną Jindrovą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.