Kawajiri vs Bektic i Scoggins vs Sanchez dodani do karty TUF 22 Finale

fot. Dan Herbertson, MMA Fighting
fot. Dan Herbertson, MMA Fighting

Mirsad Bektic i Tatsuya Kawajiri oraz Justin Scoggins i Joby Sanchez zmierzą się na gali „The Ultimate Fighter 22 Finale”, która odbędzie się 11 grudnia.

Gala odbędzie się w Las Vegas, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze piórkowej między Frankie Edgarem i Chadem Mendesem.

Do karty walk dołączyły jeszcze dwa pojedynki. W wadze piórkowej zmierzą się młody, ale bardzo obiecujący zawodnik American Top Team Mirsad Bektic (10-0) oraz weteran MMA walczący w PRIDE, DREAM i Shooto Tatsuya Kawajiri (34-8-2).

24-letni Bektic jest niepokonany w zawodowej karierze i będzie to jego czwarta walka w UFC. W ostatniej walce na UFC Fight Night 67 pokonał przez TKO w drugiej rundzie Lucasa Martinsa.

Tats/uya Kawajiri, to 44-letni weteran MMA walczący na wielu arenach w całej swojej karierze. W ostatnim pojedynku w czerwcu na UFC Fight Night 69 pokonał przez decyzję Dennisa Sivera. Dla Japończyka będzie to również czwarta walka w UFC, ale nie ma on czystego konta w organizacji ponieważ przegrał w zeszłym roku z Clayem Guida.

Justin Scoggins (10-2) ma za sobą pięć walk w UFC, ale przed zwycięstwem w ostatniej walce z Joshem Sampo, przegrał dwa pojedynki z Dustinem Ortizem i Johnem Moraga. Po porażce z Wilsonem Reisem w debiucie UFC, Joby Sanchez zdobył zwycięstwo z Tateki Matsudą przez niejednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.