Kawaguchi chce rozszarpać Pudzianowskiego.


(foto. sherdog.com)

– Przyjeżdżam do Polski, żeby rozszarpać Mariusza Pudzianowskiego! On może jest i silny, ale bić to potrafię ja. Po tym pojedynku cały świat się dowie, kto tak naprawdę jest zawodnikiem MMA, a kto chce nim zostać – zapowiada Japończyk.
Już wkrótce udostępnimy wszystkim sympatykom MMA obszerną rozmowę z azjatyckim fighterem, który zapowiada pokonanie „Pudziana”.

www.konfrontacja.com

15 thoughts on “Kawaguchi chce rozszarpać Pudzianowskiego.

  1. u najmana tez tak bylo- Pudzian wyszedł na luzie, troche poskakał, a jak mu Najman machnął 2 razy przed nosem rekami to sie tak wkruwił ze potem dopadł najmana i go zmiótł z ringu, w zasadzie to sedzia Pudziana odciągnął bo inaczej to by zatłukł tego Najmana na smierc…
    nie widziałem ja kwalczy ten Japonczyk ale samo to ze ma wiecej doswiadczenia w walkach no i dłuzszy staz w ringu juz mowi ze sama siła Pudziana moze nie wystarczyc. ciezko przypuszczac zeby w pół roku treningu sztuk walki nadrobił kilka czy kilkanascie lat treningow innych zawodników.Pudzian boi sie ze straci na wizerunku-kazdy go ma za miłego dudzego faceta co przenosi ciezary, a tu teraz trzeba sie lac po mordach :] podejrzewam ze na wizerunku medialnym straci- nikt nie bedzie chciał z fighterem robic reklam i programów.
    ale mimo wszystko bede w tej walce za Pudzianem i fajnie ze jest ktos, kto moze cos osiągnac w tej dziedzinie 😉

    PS – ktos sie orientuje czy Mamed Khalidov bedzie gdzies walczył z kims z wyzszej półki niz zawodnicy na KSW?

  2. Poza tym Kawaguchi to szczerze mówiąc chvj nie zawodnik, jaki on ma w ogóle bilans. No może nie taki najgorszy, ale z kim walczył?
    KSW lansuje go na „japońskiego miszcza”, a tak naprawdę to nie ma szału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *