Katarzyna Lubońska pierwszą zawodniczką na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie

Znamy nazwisko pierwszej zawodniczki, która 27 czerwca wystąpi na gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie.

Kobiece MMA rozwija się bardzo dynamicznie i również na naszych galach nie zabraknie starć kobiet. Już 27 czerwca w Lublinie pierwszy taki pojedynek, a w nim debiutująca w zawodowym oktagonie Katarzyna Lubońska.

Kasia do swojego debiutu przygotowywała się już od pewnego czasu, ale z różnych względów nie dochodził on do skutku. Cieszymy się, że to właśnie na gali PROMMAC: Po prostu walcz! stoczy ten pojedynek.

Chociaż zawodniczka z Piły przygodę z MMA rozpoczęła stosunkowo niedawno, to ma na swoim koncie już sporo amatorskich sukcesów. Wcześniej przez wiele lat trenowała judo i dzięki temu to właśnie partner wydaje się być jej najmocniejszą stroną. Nie jest jednak zawodniczką jednopłaszczyznową i oglądając jej amatorskie starcie można zauważyć, jak duży potencjał ma także w technikach stójkowych. Mamy nadzieję, że 27 czerwca w pełni zobaczycie jej umiejętności.

Katarzyna jest kolejną zawodniczką w polskim MMA, która zaprzecza stereotypom dotyczącym zawodników i zawodniczek uprawiających ten sport. To inteligenta i bardzo piękna kobieta, która poza swoją pasją, znajduje również czas na przykład na studiowanie politologii. Jej uroda od razu przykuła uwagę dziennikarzy i Kasia została już nazwana “Angeliną Jolie polskiego MMA”. Te kwestie nie będą miały jednak znaczenia 27 czerwca, gdy będą decydować tylko umiejętności sportowe. Jesteśmy pewni, że podczas PROMMAC: Po prostu wacz! obejrzycie walkę, która swoimi emocjami i kunsztem technicznym jeszcze bardziej przekona Was do MMA w wykonaniu kobiet.

Informacja prasowa

4 thoughts on “Katarzyna Lubońska pierwszą zawodniczką na PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *