Karta walk UFC 142 nabiera kształtów

(fot. tatame.com)

Zwycięzcy UFC Rio, Thiago Tavares i Edson Barboza Junior będą mieć kolejną okazję aby walczyć na gali UFC w Brazylii 14 stycznia. Tavares zmierzy się z Samem Stoutem natomiast Barboza spotka się z Terry Etimem a obie walki odbędą się w wadze lekkiej. Stopniowo karta walk UFC 142 zaczyna nabierać kształtów, także przez dodanie do niej takich nazwisk jak Jose Aldo i Vitor Belfort.

Menadżer Tavaresa i Edsona Juniora, Alex Davis potwierdził obecność obu zawodników na kacie po tym jak wygrali swoje walki ze Spencerem Fisherem i Rossem w sierpniowej gali w HSBC Arena w Rio de Janeiro.

„To ciężka walka dla Thiago, ale myślę że wygra. To dla niego wielka szansa i uważam, że skończy swojego przeciwnika,” powiedział Alex.”Walka Edsona Juniora będzie równie dobra. Etim to dobry uderzacz, ale nie widzę go jako zwycięzcy z Juniorem. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że Etim zwyciężył w ostatniej walce przez szybkie duszenie gilotynowe. Sądzę, że Edson Junior zafunduje mu w tej walce KO”.

Terry Etim ma na swoim koncie 15 zwycięstw i trzy porażki. W swojej ostatniej walce zaserwował gilotynę Edwardowi Faalotoo kończąc go w 17 sekund. Sam Stout z drugiej strony ma 17 zwycięstw i sześć porażek lecz ostatnia walkę wygrał przez KO z Yves’em Edwardsem w czerwcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *