Kamil Bazelak miał propozycję walki z Aleksandrem Emelianenko.

(fot. bodystyle.com.pl)

Poniżej oświadczenie Kamila Bazelaka.

W dniu wczorajszym otrzymałem ofertę walki z Aleksandrem Emelianenko na gali Strefa Walk:Starcie polsko-ruskie. Nie ukrywam, że walka z tak dobrym zawodnikiem byłaby dla mnie niesamowitą nobilitacją. O możliwości rywalizacji na powyższej gali mój manager poinformował Macieja Kawulskiego szefa federacji KSW. Nie otrzymałem jednak zgody od niego na taką walkę, gdyż formalnie związany jestem kontraktem wyłącznościowym z KSW, a walka taka byłaby naruszeniem warunków kontraktu.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych Paweł Wolski ze Strefy Walk w rozmowie telefonicznej z moim managerem powiedział, ze nie będą na siłę podkupywać zawodnika federacji KSW w związku z czym propozycja jest nieaktualna.Ze swoim strony szkoda, że na polskim rynku MMA istnieje tyle antagonizmów, które uniemożliwiają rywalizację sportową, ale z drugiej strony kontrakt to jest kontrakt i podpisując go trzeba się godzić z pewnymi utrudnieniami w realizacji swych planów w przypadku, kiedy godziłyby one w interes federacji KSW.

Źródło: stsport.pl

52 thoughts on “Kamil Bazelak miał propozycję walki z Aleksandrem Emelianenko.

  1. Panamka stara kurwo w ryj jebana z damskim pseudonimem.Nie bedę z toba parówo dęta dyskutował na gg,bo nie jestem jakimś dzieciakiem.Daj mi do siebie telefonik albo zajrzyj do awfu i rozpierdalaj wszystkich.Taki ci przeoram odbytnicę,ze zdechniesz w konwulsjach.Nie zapomnij założyć krótkiej mini,abym się podjarał na widok twej dupy.Pokaż jakiś kozak cwelu jebany.A to czy Kamil B. jest konfodentem czy też nie, to sram na to. Nie zyje stara kurwo w półświatku,więc mnie to wali,a takich pseudokryminałków i miłosników światka przestępczego jak ciebie to dymam w dupę bez zabezpieczenia.Żaden cwel po kryminale u nas w klubie nie trenuje i nie bedzie trenował,a takich lalusiów kochających dilerów i bandytów ze szczególną ochota napierdalam!

    Tank nie pruj się parówo tylko zajrzyj do mnie.Jestes Tank czyli czołg.Znaczy lubisz lufy. Ja mam dużą lufę to z chęcią ci ją załadują między poślady.Zobaczysz jaki będzie mial orgazm,trzepaniem gruchy tego nie zaznasz. Heh co za kurwy jebane!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *