Kamil Bazelak chce rewanżu z Walusiem.


Kamil Bazelak na swojej stronie umieścił list otwarty, którego odbiorcą jest Kamil Waluś. Jak nietrudno się domyśleć sprawa dotyczy potencjalnego rewanżu pomiędzy zawodnikami, którzy mieli okazję zmierzyć się już na KSW 18.

Otwarty list do Kamila Walusia:

Cenię cię jako sportowca,masz serce do walki i angażujesz się w to co robisz. Wygrałeś ze mną walkę na gali KSW18, jednakże nie z tego powodu,że byłeś lepszy,ale dlatego,że ja miałem pecha. Rozwaliłem sobie kolano,padłem jak długi na ring,a ty mnie tylko dobiłeś w sytuacji, gdy nie byłem się w stanie bronić. Nie było to fair play,ale pretensji do ciebie nie mam. Takie jest życie, taki jest sport. Zaakceptowałem tą porażkę. Ty jednak powinieneś zrozumieć w końcu fakt w jakich okolicznościach wygrałeś i co to było za zwycięstwo.Jakbym był na twoim miejscu to chciałbym stoczyć jeszcze jedną walkę, aby uniknąć pewnych niedomówień. Ty jednak z tego co widzę skrzętnie unikasz tego tematu. Dlatego oficjalnie pytam się ciebie czy byłbyś gotów stanąć do jeszcze jednej walki ze mną, która rozwiałaby wszelkie wątpliwości? Myślę, że walka rewanżowa byłaby rozsądną opcją dla nas obu. Jeśli wygrasz ze mną naprawdę, a nie przez fakt kontuzji to zyskasz wielki szacunek i uznanie ludzi. Jeśli przegrasz, to trudno, świat się na tym dla ciebie nie skończy. Mogę cię jednak zapewnić, że nie masz co liczyć na jakąś przypadkową kontuzję podobnie jak na gali KSW18.Tym razem tak łatwo nie będzie…
Z poważaniem
Kamil Bazelak

Fragment walki z gali KSW18 Kamila Bazelaka i Kamila Walusia.Na filmie widać wyraźnie moment złapania kontuzji przez Kamila Bazelaka.

www.kamilbazelak.pl

22 thoughts on “Kamil Bazelak chce rewanżu z Walusiem.

 1. Nie wiem po co tak hejtujecie. Nikt juz nie umie wyrażać swych opinii tylko ciagła nienawiść,jakiś cynizm. Po cholerę to?
  Ja bym chciał ta walkę zobaczyć.Jak dla mnie ani Waluś ani Bazelak wtedy nic nie pokazali.Nie było żadnych efektownych wymian.Waluś wystrzelił kilka lowów które potem Bazelak zaczął juz blokować,z kolej Bazelak trafił go za lekkim highkickiem i to by było na tyle.Potem Bazelak się sam przewrócił a Waluś widząc to zasypał go gradem ciosów.
  Jak dla mnie przydałby się rewanż bo tak naprawdę ta walka nic nie pokazała

 2. Nic nie zaszkodzi jeśli Panowie spotkają się ponownie – nie da się ukryć kontuzja była przyczyną porażki Kamila. Natomiast druga sprawa, że jest wolny jak …. było widać nawet na przyśpieszeniu ;).
  Tego typu walki też mają swój urok, gdzie spotyka się dwóch Quasi zawodników Burneika, Neiman, Saleta, Pudzian itd. Czekam na rewanż. Jak na razie Kamil to taka „krowa, która dużo ryczy…”.

 3. Kamil Bazleka najelpszy ciężki. The last Hero from Poland.. Zasługuje na mega starcie z braćmi mroczko.. morderczym duetem TVP2.

  A co do tego u góry.. to zapowiedzi w stylu.. przyjedźcie do szczecina itp. są zabawniejsze niż walka najman vs bazelak

 4. Jak dla mnie ta walka pod żadnym względem nie była ciekawa i nigdy taka nie będzie, poziom umiejętności który reprezentują ci panowie jest „bardzo słaby” także moja rada jest taka abyście poćwiczyli solidnie jeszcze parę lat i wtedy może coś sobą będziecie reprezentowali. Uważam że te całe KSW to „freak show”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *