K-1 World GP znów w Polsce!

www.bushido.lt

Na stronie litewskiego organizatora MMA Bushido pojawiła się informacja o kolejnej, trzeciej już gali K-1, której gospodarzem będzie Polska (po K-1 MAX Europe 2008 na warszawskim Torwarze oraz majowym K-1 World GP 2009 in Poland w Łodzi). Jak pamiętamy, zeszłoroczny listopadowy turniej we Wrocławiu nie doszedł do skutku, ale z uwagi na to, iż Japończycy doceniają poziom organizacyjny łódzkiej gali – powierzyli Polsce organizację kolejnej gali, tak więc 28 marca 2010 po raz kolejny warszawski Torwar będzie gościł zawodników walczących o prawo udziału  w japońskich finałach w K-1 World GP 2010.

Nie jest jeszcze znana lista zawodników, którzy zawitają do Polski.

9 thoughts on “K-1 World GP znów w Polsce!

  1. No wszytko niby fajnie, ale coś mi się wydaje, że jak zwykle dadzą zada z promocją i będzie bieda na trybunach. Wiadomo coś na temat transmisji na Polskę czy jak zwykle czekamy na Eurosport?

  2. no ja mam za daleko 😉 ale fajnie że organizuje sie takie imprezy w Polsce. Nie wiem jak było rok czy 2 lata temu, ale wiem ze promocja i rozreklamowanie takiej gali to sprawa pierwszorzędna . Także fajnie byłoby gdyby jakaś stacja podjeła się transmisji live. Moze polsat, skoro stał sie tak otwarty na sporty walki ?
    😉

  3. Byłem w takim roku na K-1 w Łodzi. Najtańsze bilety były chyba po 45zł, ale widoczność bardzo słaba. Minusem było to, że gala nie odbyła się w nowej hali, Atlas Arena, która jest nowym obiekitem.

    Co do transmisji to w pierwszej kolejności prawo do emisji ma fuji tv, dopiero później będzie można obejrzeć na innych stacjach np eurosport.

    Jeśli chodzi o reklamę, to była całkiem dobra. W mieście było widać plakaty i na uczelniach tak samo. Mimo wszystko zainteresują się głównie osoby, które są w temacie. Oby nie przyszli „kibice”, którzy rok temu trochę popsuli imprezę, i stąd też pewnie zmiana na Warszawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *