K-1 World GP 2010 Poland – Wyniki Konkursu

Oto spóźnione wyniki konkursu K-1 World GP 2010 Poland, który organizowaliśmy. Problemy techniczne w skontaktowaniu się z K-1 spowodowały, że dysponowaliśmy dość małą ilością czasu, co za tym idzie nie zdążyliśmy podać wyników na stronie głównej. Nominacje dla zwycięzców zostały bezpośrednio przekazane im drogą mailową. Z tego, co się orientujemy jedna osoba wykorzystała swoje bilety i była wczoraj na Torwarze, drugi zwycięzca niestety z jakiś powodów nie dotarł na galę.
Z tego miejsca najserdeczniej przepraszamy za ten poślizg i obiecujemy, że sytuacja jaka miała miejsce podczas tego konkursu absolutnie nigdy już się nie powtórzy.

Redakcja Fight24.pl

Wyniki w środku.


Mike_K

Gonzaga: No to Mirko łykaj noge i połów sobie te swoje rybki
Crocop: To ja skacze na szczupaka !

Raven:

Gonzaga: nie ma takiego bicia dziękuje dobranoc
Cro Cop; no ale 18-stka !

Jeśli chodzi o formę konkursu, to chyba z niej zrezygnujemy . Ciężko wybrać taki komentarz, który będzie podobał się każdemu. Jeśli macie jakieś propozycje na przyszłe konkursy piszcie.  Czekamy na Wasze opinie.

5 thoughts on “K-1 World GP 2010 Poland – Wyniki Konkursu

  1. Co do propozycji na przyszłe konkursy to ja mam jedną a mianowicie quiz. Najlepiej, żeby to było kilka pytań na które trudno znaleźć odpowiedź (np. W UFC tylko dwie walki zakończyły się przed czasem w piątej rundzie, podaj zwycięzców tych walk). Odpowiedzi wysyłane drogą mailową i dla sprawiedliwości wobec stałych bywalców, tylko dla zarejestrowanych.

  2. jutro powinien juz byc zaktualizowany wordpres w 100%(dzisiaj juz zaczelismy prace) i wszystko bedzie OK. specjalnie dla was stworzymy wiele ciekawych opcji jak profile uzytkownikow, czy tez inne niespodzianki, o ktorych napiszemy niebawem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *