Już dziś przedsmak KSW 40 – premiera telewizyjna KSW 39: Colosseum w Polsacie Sport

Na kilka dni przed galą KSW 40 w Dublinie, Federacja KSW zaprasza swoich fanów oraz fanów MMA przed telewizory na premierę telewizyjną ostatniej gali KSW 39: Colosseum, która odbyła się 27 maja na Stadionie PGE Narodowy.

Jeśli nie możecie doczekać się niedzielnej gali KSW 40 w Dublinie, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Już dziś o godzinie 20:30 telewizja Polsat Sport premierowo pokaże KSW 39: Colosseum. Na PGE Narodowym niemal 58 tysięcy widzów miało okazję oglądać między innymi bohaterów irlandzkiej karty KSW 40.

Podczas tego wydarzenia pas wagi muszej zdobyła Ariane Lipski, która w niedzielę stanie do pierwszej obrony tytułu w starciu z Marianą Morais. Do klatki weszli również Mateusz Gamrot i Norman Parke, a ich niesamowity bój był tak emocjonujący, że Federacja KSW zdecydowała się na natychmiastowy rewanż podczas dublińskiego KSW 40. W jednej z walk wieczoru Mariusz Pudzianowski w pięknym stylu uporał się z rywalem sprzed lat, Tyberiuszem Kowalczykiem, i wyszedł z klatki z 11. wygraną w zawodowej karierze. Czy w niedzielę zanotuje dwunaste zwycięstwo?

Na te pytania odpowie niedzielna gala KSW 40: Dublin dostępna w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, sieciach kablowych oraz nawww.kswtv.com.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.