Bohaterowie walki wieczoru Donald Cerrone i Darren Till na temat pojedynku na UFC Fight Night 118

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images & Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zawodnicy głównej walki wieczoru gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, Donald Cerrone i Darren Till wymienili się komentarzami przed zbliżającym się pojedynkiem.

Donald Cerrone kwestionuje to, czy Darren Till jest gotowy do rywalizacji z konkurencją na wyższym poziomie. Cowboy uważa, że będzie trudnym testem dla niepokonanego Till’a i powiedział w rozmowie z MMAJunkie.com, że chce go sprawdzić w Oktagonie.

„Czy zdasz ten test? To dobry trening dla Darrena. Witamy w wielkich ligach. Niektórzy mówią: „Kowboj jest gatekeeper’em (strażnikiem bramy).” Je**ć to: Czy on będzie w stanie przejść przez bramę? Zobaczymy. To nie tak, że te rzeczy urażają moje uczucia. Wiem kim jestem i jest w porządku. Byłem w tej grze przez długi czas. To moja 34 walka pod Zuffa. Byłem w pierwszej dziesiątce prawie przez całą karierę. To całkiem fajna sprawa o której mogę opowiedzieć. Jestem tutaj, mam ku**a zamiar wyjść tam i dobrze się bawić i nie mogę się k**a doczekać.”

Jeśli chodzi o Darrena Till’a, to szanuje on Donalda Cerrone, ale planuje skończyć go przed czasem. Walka jest tylko czystym biznesem, a po pojedynku mogą się napić piwa.

„Oglądałem go, kiedy walczył jeszcze w WEC i potem jego walki w UFC. Jestem fanem. Ale mam zamiar go skończyć w sobotę. Szanuję go. Po walce może się napić ze mną Budweisera, ale pójdę tam, żeby go znokautować. Właśnie to zamierzam zrobić.”

Till stwierdził, że jeśli wygra ten pojedynek z Cerrone, nie będzie tak szybko wołał o walkę o tytuł.

„Nie chcę tytułu po tej walce. Nie sądzę, abym zasłużył na taką walkę. Nigdy nie zlekceważę mistrza w ten sposób. Chciałbym roz***ć tego mistrza tak czy inaczej, ale nie będę lekceważył tego faceta. Ten gość od lat pracował nad tym, by znaleźć się w tym miejsce, gdzie jest teraz. Kiedy po prostu pokonam Cerrone to tak, jakbym myślał, że zasługuje na walkę o pas? Nie. Mam dobrze poukładane w  głowie. Wiem, że po Cerrone muszę pokonać jeszcze jednego lub dwóch przeciwników, zanim dostanę walkę o tytuł.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.