Justin Scoggins (13-3, 0-1 w UFC) zastąpi kontuzjowanego Darrella Montague w walce z Willem Campuzano (13-5, 0-1 w UFC) na UFC 171.

Walka odbędzie się w limicie wagi muszej (-57kg). Darrell zadebiutował w UFC walką na „166” kiedy to w pierwszej rundzie został znokautowany przez Johna Dodsona. Ta przegrana przerwała jego passę 4 zwycięstw z rzędu.

Campuzano w swoim debiucie w największej federacji MMA na świecie również zostal pokonany. Po 15 minutach walki sędziowie orzekli iż to jego rywal, młodziutki Sergio Pettis był lepszy.

Po pięknym zwycięstwie nad Samem Sicillą Cole Miller (21-8, 10-6 w UFC) stwierdził, że w następnej walce należy się mu rywal z TOP10 dywizji. Swoje zainteresowanie skierował m.in. wobec Donalda Cerrone (22-6-0-1, 9-3 w UFC, #8 w rankingu UFC). Jednak „Kowboj” odrzucił jego ofertę nazywając Cole’a leszczem

One thought on “Justin Scoggins zastępuje Darrella Montague, Cole Miller chce przeciwnika z TOP10 dywizji