Junior Dos Santos znokautuje Lesnara?

Junior Dos Santos dla sherdog.com:

„To co się stało (Cainowi) to przypadek, a takie się zdarzają… Chcę walczyć o tytuł, ale Velasquez doznał kontuzji i jest to niemożliwe w tej chwili, więc przyszedłem tu do TUF. Jestem szczęśliwy z tego powodu, a moja walka z Brockiem Lesnarem udowodni, że jestem pretendentem numer jeden. Dam z siebie wszystko i wykorzystam swoje umiejętności bokserskie. Będę szukał kolejnego nokautu.”

Walka ma się odbyć 11 czerwca na UFC 131.

14 thoughts on “Junior Dos Santos znokautuje Lesnara?

  1. będzie to bardzo ciekawa walka!!!Lesnar nie bedzie miał wiele aspektów w stójce a niewiadomo jak Santos poradzi sobie gdy Lesnar na zapasy zaatakuje jak głupi i bedzie mocno zmotywowany,bo mozliwosci ma aby położyć do parteru Santosa…

  2. trzymam za JDS skoncz nareszcie z ta podrobko z wwe i pokaz gdzie jego miejscie czyli daleko za topka … ale zapewne gdy przegra juz lesnar to ci upoledzeni ludzie ktorzy ustalaja ranking umieszcza lesnara jako top 3 za cainem i jds z rankingiem 5-3 …. jestem takiej mysli

  3. Nie wiem co musiało by się stać, żeby Lesnar całkowicie odmienił swoją stójkę. Bez tego nie ma szans z Juniorem. Werdumowi nie udało się zabrać Dos Santosa na parter. A inny członek teamu mały Nog bardzo dobrze bronił się przed obaleniami Phila Davisa.

  4. Jeżeli Lesnar znów przegra przez KO to przestanie być uważany za jednego z czołówki wagi ciężkiej. Pójdzie w ślady swojego rywala Mira walcząc z zawodnikami spoza ścisłej czołówki. Dla Brocka Lesnara to walka o wszystko.

  5. jesli ta fotka jest 1:1 to junior wyglada na kawal chlopa przy brocku, a jak brok nie bedzie mial miazdzacej przewagi fizycznej lub junior brakow kondycyjnych jak carwin i wytrzyma wiecej niz 2 rundy to ja nie wiem jak brok ma wygrac

  6. wzrostem sa podobni, lesnar jest pewnie silniejszy w koncu to zapasnik ale ta roznica nie bedzie jakas wielka zreszta dzielny Cain pokazal ze da sie to zneutralizowac. sercem za brockiem, nie lubie santosa.

  7. Jeżeli Lesnar będzie próbował walczyć w stójce to skończy się to dla niego gorzej niż w walce z Velasquezem. Ale jeżeli rzuci Santosa na glebę to może być podobnie jak w drugiej walce z Frankiem Mirem, czyli potężne ground & pound ze strony Brocka.

  8. Lesnar w wywiadzie z Arielem Helwanim mówi, że obserwowanie Juniora przy TUF dało mu przeczucie, że go pokona. Przed walką z Cainem też mówił, że Cain nie jest tym, który może go pokonać. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *