Fedor Emelianenko leci w kosmos?

Kilka godzin temu legenda mieszanych sztuk walk, Fedor Emelianenko napisał na swoim twitterze że w 2012 roku planuje polecieć w kosmos:

Dzień dobry. Z przyjemnością informuję, że spędzę 3 miesięce  na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS, od maja 2012 roku.

Nieudało nam się jeszcze ustalić czy to żart prima aprilisowy, czy prawdziwa informacja.

13 thoughts on “Fedor Emelianenko leci w kosmos?

  1. niestety to prawda. Fedor w następnym roku planuje wyruszyć w kosmos… dziwicie sie? bo ja nie w końcu Putin bardzo lubi Fedora i dla niego to nic wielkiego aby Fedor mógł zobaczyć planetę w całej okazałości a myślę że Fedora stać na taki kaprys ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  2. Myślę że to będzie kiedy zakończy karierę.Sam kiedyś się tym interesowałem i wiem, że zbyt długie przebywanie w przestrzeni kosmicznej nie jest dobre dla zdrowia np.dla kości.W takich warunkach trzeba ciągle ćwiczyć aby utrzymać mięśnie i kości w dobrym stanie, inaczej „krzuszeją kości i zanikają mięśnie”.
    Logiczne chyba:nie ma grawitacji-nie dźwigasz siebie i nie używasz mięśni.A więc Fedor ma kasę i leci w kosmos na emeryturkę,
    bo w tych warunkach straci formę.
    Ta wiadomość powinna mieć tytuł:”Fedor podał swoją datę końca kariery”. Szkoda, że Fedora nie zobaczymy w UFC.
    A więc Fedor wie kiedy wycieczka, a ciekawe kiedy Crocop na ryby:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *