Junior dos Santos: Drugi raz w ciągu miesiąca Fabricio Werdum odrzucił walkę ze mną

Srdjan Stevanovic/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Cigano nadal bez rywala na UFC Fight Night 105.

Na UFC Fight Night 105 Junior dos Santos (18-4, 12-3 w UFC, #4 w rankingu UFC) miał walczyć z Stefanem Struve (28-8, 12-6 w UFC, #10 w rankingu UFC), ale kontuzja wyeliminowała Holendra z tego starcia. Jak twierdzi Cigano, UFC 2-krotnie oferowało walkę Fabricio Werdumowi (21-6-1, 9-3 w UFC, #1 w rankingu UFC) jednak on za każdym razem ją odrzucał.

Na razie wiem, że nadal jestem na karcie, to wszystko co wiem. UFC szuka przeciwnika i mam nadzieję, że uda im się znaleźć kogoś odpowiedniego dla mnie. To już drugi raz w ciągu miesiąca gdy Werdum odrzuca walkę. Od kiedy ogłoszono, że Struve jest kontuzjowany, z UFC dzwonili do niego i on odmówił walki. To sprawia, że jestem smutny, ponieważ jest to marnowanie czasu a ja nie mam już więcej czasu do zmarnowania. Jestem bardzo zdenerwowany i sfrustrowany tym wszystkim.

Kilka tygodni temu Fabricio utrzymywał, że za większe pieniądze zawalczy z Juniorem na UFC 207, ale do pojedynku ostatecznie nie doszło. Werdumowi proponowano także bój z Alistarem Overeemem na UFC 208, który również odrzucił.

2 thoughts on “Junior dos Santos: Drugi raz w ciągu miesiąca Fabricio Werdum odrzucił walkę ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *